8 důvodů, proč zvolit praktického lékaře MOJE AMBULANCE

22.9.2021

Hledáte nebo chcete změnit stávajícího praktického lékaře? Najít toho správného nemusí být vždy lehké. Proč se registrovat u MOJE AMBULANCE a jaké výhody s námi získáte?

MOJE AMBULANCE

Je to zdarma


MOJE AMBULANCE má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami, a tak jsou vyšetření a prohlídky u našich praktických lékařů bez poplatků navíc. A jaké služby v našich ambulancích získáte? Poskytujeme primární péči – její součástí jsou informace k tomu, jak si udržet a pečovat o zdraví, preventivní prohlídky nebo třeba základní diagnostika zdravotních problémů. Praktický lékař je také důležitou spojkou mezi vámi a specialisty v různých oborech. Proč je důležité mít toho svého? Přečtěte si v našem článku.

30 poboček po celé republice


Nacházíme se v každém větším městě v Česku a v Praze nás najdete dokonce 8krát. Vyberte si ordinaci, která vám je nejblíž! A pokud vás zastihne zdravotní problém mimo váš domov, můžete využít naše služby na kterékoliv pobočce MOJE AMBULANCE.

Zajděte k nám i po práci


Na našich pacientech nám záleží, a proto se snažíme přizpůsobit i vašim časovým potřebám. Jsme tu pro vás 12 hodin každý pracovní den od 7:00 do 19:00 hodin. Pokud nestíháte zajít za lékařem ráno, objednejte se na odpoledne po práci nebo přednáškách po škole.
 


“Do MOJE AMBULANCE chodím ráda, protože se tam dá objednat i odpoledne a večer.
Čekací doby jsou krátké, dá se objednat i online a výsledky vyšetření jsou na druhý den.” 
- Božena, Opava


 

Jdeme s dobou


Víme, že v současnosti se vše rychle a neustále mění. Proto jsme vytvořili objednávkový systém online, kde si můžete objednat léky i zdravotní prohlídku. A abyste měli aktuální informace o svém zdraví i praktickém lékaři vždy při sobě, vytvořili jsme pro registrované pacienty mobilní aplikaci OnlineAmbulance. Najdete v ní informace o provozu pobočky nebo na pár kliknutí objednáte recept do lékárny.

Stáhněte si mobilní aplikaci OnlineAmbulance

Stáhněte si OnlineAmbulanci pro Android nebo Apple zařízení
 

Pečujeme o vás v týmu odborníků


V našich ordinacích o vás pečuje řada zkušených praktických lékařů. Při návštěvách se proto potkáte s různými doktory. I když je takzvaný konziliární přístup v České republice poměrně nový, stává se populárním. Díky spolupráci celého týmu lékařů můžeme pacientům zabezpečit skutečně kvalitní péči. 
 


Nikdy jsem se nesetkal s tak skvělým přístupem sester i doktorů k pacientovi jako tady. Není to jen o profesionalitě, ale také o milém přístupu, kdy nechybí úsměv ani vlídné slovo, což je v dnešní době věc nevídaná. Je tu opravdu skvělý tým k nezaplacení...”
- Patrik, Karlovy Vary


 

Myslíme na potřeby našich klientů


Chápeme, že v každém věku pacienti potřebují a hledají něco jiného. A to i skrze měnící se zdravotní stav. Snažíme se vyjít vstříc všem pacientům a zdravotní péči vám co nejvíce zpříjemnit a ulehčit. Jste student a potřebujete zdravotní potvrzení na brigádu nebo do autoškoly? U nás máte jeden dokument podle svého výběru zdarma! Nebo máte nemocného blízkého, který se sám k lékaři nedopraví? Zabezpečte mu domácí zdravotní péči pod dohledem profesionálů.

Ordinujeme 12 hodin každý pracovní den

Ordinujeme 12 hodin každý pracovní den
 

Moderní ambulance a vybavení


Skutečně kvalitní zdravotní péči můžeme poskytovat i díky modernímu vybavení ordinací. V ambulancích najdete přístroje pro EKG, testy CRP, CoaguChek® XS pro zjištění srážlivosti krve, StrepTest pro určení přítomnosti stafylokoků, Glukometr pro měření hladiny cukru v krvi nebo třeba Cobas h 232 pro okamžitou diagnostiku kardiovaskulárního onemocnění.

S námi máte zdraví pod dohledem


A to nejen v ordinaci! Staňte se novým klientem MOJE AMBULANCE a soutěžte o sportovní hodinky Garmin fénix 6X Pro! Jak na to? Vyplňte do 30. listopadu 2021 registrační formulář na soutez.mojeambulance.cz a přijďte na vstupní prohlídku do 31. prosince 2021. Přidejte se k nám a mějte své zdraví stále pod dohledem.

Soutěž o sportovní hodinky Garmin

Staňte se novým klientem MOJE AMBULANCE a soutěžte o sportovní hodinky Garmin

REGISTRACE