8 důvodů, proč zvolit praktického lékaře MOJE AMBULANCE

13.11.2023

Hledáte nebo chcete změnit stávajícího praktického lékaře? Najít toho správného nemusí být vždy lehké. Proč se registrovat u MOJE AMBULANCE a jaké výhody s námi získáte?

MOJE AMBULANCE

Je to zdarma


MOJE AMBULANCE má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami, a tak jsou vyšetření a prohlídky u našich praktických lékařů bez poplatků navíc. A jaké služby v našich ambulancích získáte? Poskytujeme primární péči – její součástí jsou informace k tomu, jak si udržet a pečovat o zdraví, preventivní prohlídky nebo třeba základní diagnostika zdravotních problémů. Praktický lékař je také důležitou spojkou mezi vámi a specialisty v různých oborech. Proč je důležité mít toho svého? Přečtěte si v našem článku.

32 poboček po celé republice


Nacházíme se v každém větším městě v Česku a v Praze nás najdete dokonce 8krát. Vyberte si ordinaci, která vám je nejblíž! A pokud vás zastihne zdravotní problém mimo váš domov, můžete využít naše služby na kterékoliv pobočce MOJE AMBULANCE.

Jednoduchá registrace 


Máte k dispozici bankovní identitu? Registrujte se snadno a rychle bez nutnosti návštěvy pobočky přes mobilní aplikaci Moje Ambulance

Nebo vyplňte online registrační formulář a budete mít téměř hotovo.

Zajděte k nám i po práci


Na našich pacientech nám záleží, a proto se snažíme přizpůsobit i vašim časovým potřebám. Jsme tu pro vás 12 hodin každý pracovní den od 7.00 do 19.00 hodin (v Praze od 8.00 do 20.00 hodin). Pokud nestíháte zajít za lékařem ráno, objednejte se na odpoledne po práci nebo přednáškách po škole.
 


“Do MOJE AMBULANCE chodím ráda, protože se tam dá objednat i odpoledne a večer.
Čekací doby jsou krátké, dá se objednat i online a výsledky vyšetření jsou na druhý den.” 
- Božena, Opava


 

Jdeme s dobou


Víme, že v současnosti se vše rychle a neustále mění. Proto jsme vytvořili objednávkový systém online, kde si můžete objednat léky i zdravotní prohlídku. A abyste měli aktuální informace o svém zdraví i praktickém lékaři vždy při sobě, vytvořili jsme pro registrované pacienty mobilní aplikaci Moje Ambulance. Najdete v ní informace o provozu pobočky nebo na pár kliknutí objednáte recept do lékárny.

Stáhněte si mobilní aplikaci OnlineAmbulance

Stáhněte si aplikaci Moje Ambulance pro Android nebo Apple zařízení
 

Pečujeme o vás v týmu odborníků


V našich ordinacích o vás pečuje řada zkušených praktických lékařů. Při návštěvách se proto potkáte s různými doktory. I když je takzvaný konziliární přístup v České republice poměrně nový, stává se populárním. Díky spolupráci celého týmu lékařů můžeme pacientům zabezpečit skutečně kvalitní péči. 
 


Nikdy jsem se nesetkal s tak skvělým přístupem sester i doktorů k pacientovi jako tady. Není to jen o profesionalitě, ale také o milém přístupu, kdy nechybí úsměv ani vlídné slovo, což je v dnešní době věc nevídaná. Je tu opravdu skvělý tým k nezaplacení...”
- Patrik, Karlovy Vary


 

Myslíme na potřeby našich klientů


Chápeme, že v každém věku pacienti potřebují a hledají něco jiného. A to i skrze měnící se zdravotní stav. Snažíme se vyjít vstříc všem pacientům a zdravotní péči vám co nejvíce zpříjemnit a ulehčit. Jste student a potřebujete zdravotní potvrzení na brigádu nebo do autoškoly? U nás máte jeden dokument podle svého výběru zdarma! Nebo máte nemocného blízkého, který se sám k lékaři nedopraví? Zabezpečte mu domácí zdravotní péči pod dohledem profesionálů.

Ordinujeme 12 hodin každý pracovní den

Ordinujeme 12 hodin každý pracovní den
 

Moderní ambulance a vybavení


Skutečně kvalitní zdravotní péči můžeme poskytovat i díky modernímu vybavení ordinací. V ambulancích najdete přístroje pro EKG, testy CRP, CoaguChek® XS pro zjištění srážlivosti krve, StrepTest pro určení přítomnosti stafylokoků, Glukometr pro měření hladiny cukru v krvi nebo třeba Cobas h 232 pro okamžitou diagnostiku kardiovaskulárního onemocnění.