Reference klientů

Naše rodina je spokojená

6.1.2023 | Julia Ch., Praha

Naše rodina je spokojená. Pobočka Butovice. Sestřičky moc milí a vstřícní, doktoři též, teda nevím kdo z nich je můj nebo jestli se vystřídali ale vzhledem k tomu že jsme všichni dlouhodobě zdraví a není, kromě chřipek, co léčit, tak mě to nějak netrápí, odběry jdou udělat hned na místě. Jen je těžké se tam dovolat, ale i to mám pořešené - na maily odpovídají téměř ihned.

Moje zkušenost

25.01.2023 | Sasha, Pardubice

Chci zanechat recenzi na "mou ambulanci" v Pardubicích. Profesionální personál, svou práci dělají perfektně, dochvilní a kompetentní lidé, vše je demokratické a o „své ambulanci“ a jejích lékařích mohu říci jen dobré věci..)

Spokojenost

17.11.2022 | Věra V., Olomouc

Moje ambulance v Olomouci jsem spokojená pochvala MOJE AMBULANCE Olomouc

Pochvala

8.11.2022 | Blanka N., Olomouc

Musím pochválit aplikaci i přístup sestřiček, lékařů. Olomouc. V neděli jsem požádala o recept a v pondělí ráno přišel erecept. Jsem tam teprve krátce zaregistrována. Proste moc chválím.

Spokojenost

12.4.2022 | Marie, Brno

Take jsem se registrovala přes manžela moje ambulance Královo Pole Herčíkova a jsem strašně moc hodnou paní doktorku všechno co potřebuji domluvím se léky atd jak pro mě tak pro manžela zavolám a všechno máme tak že za mě super moc děkuji MOJE AMBULANCE a.s.

Spokojenost...

10.11.2021 | Jiří E., Ostrava

Dobrý den,
dnes, t., 9.11.2021 jsem navštívil Moji ambulance v Ostravě střed a byl jsem velice mile překvapen. Výtečná organizace práce, ochota, příjemnost a vysoká znalost v oboru, dochvilnost a využívaní moderních přístrojů a metod v předambulančním procesu. Změření zánětlivých markerů, přítomnost streptokokové infekce, provedení antigenního testu na Covid 16 a měření teploty se v případě mé diagnozy stalo samozřejmostí. Milý, starostlivý a zodpovědný přístup vyšetřující lékařky MUDr. Lenky Navratové završil mé přesvědčení o vysoké kvalitě poskytnuté lékařské péče. A tak z obávaného očekávání se stalo lékařské vyšetření v Mojí ambulanci příjemným zážitkem. Proto děkuji z zdravotnickému personálu za jejich příjemný přístup. 

Klobouk dolů...

23.8.2021 | Bohdana M., Mladá Boleslav

Asi před půl rokem jsem se zaregistrovala v Moje ambulance v Mladé Boleslavi, protože jsem nebyla spokojena se svou praktickou lékařkou a nemohla jsem udělat lépe :-) Otevřeno 12 hodin denně, v centru města... Ale hlavně velmi milí, empatičtí a vstřícní lékaři včetně sestřiček a recepčních. I přesto, že se nezastaví, na tvářích vidíte jen úsměv. Klobouk dolů, jen tak dál :-)

Doporučuji

25.6.2021 | Eva S., Hradec Králové

Chodím do MA v Hradci Králové a jsem velice spokojená. Pan docent je profesionál a lékař na svém místě, nejednou mi velice pomohl. Paní recepční i sestřičky jsou milé , profesionální a snaží se maximálně vycházet vstříc. Děkuji všem z MA za to jak perfektně dělají své povolání, a že to skutečně nemají lehké.

Poděkování

13.5.2021 | Mariana M., Praha

Chtěla bych touto cestou poděkovat pobočce Moje ambulance v ulici Novodvorská Praha, můj manžel Drahoš M. je již několik let klientem této pobočky, za tuto dobu byl vždy velmi pečlivě ošetřen paní doktorkou Mazylkinovou, ke které si vytvořil i skutečnou důvěru, já samozřejmě také, protože nám bylo z její strany vždy vše potřebné náležitě vysvětleno, beze spěchu.

Také bych chtěla poděkovat i panu MUDr. Zikmundovi, který pro manžela prováděl posledně předoperační vyšetření pro operační zákrok v IKEMU, vše bylo připraveno bez jakýchkoliv problémů.

S pozdravem a přáním všeho dobrého Mariana M.

Děkuji Vám všem z Butovic

5.5.2021 | Iveta H., Praha

Dobrý den,
chci poděkovat personálu na pobočce v Praze Butovicích za jejich profesionalitu, péči a vstřícnost. Velmi milá, profesionální a lidská hlavní sestra, paní Soukupová, všechny sestřičky, recepční, z lékařů znám pouze MUDr. Gardelku (také úžasný přístup), ti všichni jsou zdravotníci, které bych přála každému. Komplexní a citlivá péče o pacienty. Zájem nejen o samotné zdravotní potíže, ale vidí člověka jako bytost včetně jeho psychiky a okolností, které člověka k lékaři dovedou. Vyřízení e-mailů, telefonáty, dlouhá pracovní doba, šetrný odběr krve, vše na jedničku. Jsem ráda, že jsem našla právě tuto ordinaci. Děkuji Vám všem z Butovic, děláte úžasnou práci. 

Poděkování

07.4.2021 | Patrik B., Karlovy Vary

Dobrý den,
musím vyjádřit maximální spokojenost s Vaší pobočkou v K. Varech. Nikdy jsem se nesetkal s tak skvělým přístupem sester i doktorů k pacientovi jako tady. Není to jen o profesionalitě, ale také o milém přístupu kdy nechybí úsměv ani vlídné slovo což je v dnešní době věc nevídaná. Je tu opravdu skvělý tým k nezaplacení... Děkuji.

Milé lékařky, zdravotní sestry i recepční

10.3.2021 | Václav, Kladno

Lékařky, zdravotní sestry i recepční z Mojí ambulance Plzeň jsou vždy milé (týká se to i kolegy Pixy), kterému závidím práci v kolektivu nádherných dam. To byl vždy můj sen. Proč jsem jen místo hokeje raději nedělal akvabelu nebo gymnastiku....

Prostě moje virózy , deprese, rýmičky, diabetes, vysoký tlak i obezitu snášejí velmi dobře a musím říci, že jsou všechny velmi milé.

REGISTRACE