Reference klientů

Moje zkušenosti

14.8.2023 | Hana H., Praha

Moje zkušenosti s mojí ambulanci je na plných 5 hvězdiček. Nesouhlasím s lidmi co tady píšou, že je to katastrofa. Můžu vážně hodnotit, protože poslední dobou tam docházím pravidelně dá se říct. Co se týká recepce vždy usměvavé slečny. Sestřičky na odběr krve také v pohodě. Dělalo se mě špatně při odběru a hned mě položili vedle jak se natáčí EKG. Pan doktor Mudr. Pokorny přístup super, vše vysvětlí předepíše. Je tam znát ochota. A že se tam nedá dovolat? Mají aplikaci moje ambulance. Komunikace rychlá dá se říct okamžitě objednají, odepíšou. Proto 5 hvězdiček. Za mě super

Většinu věcí vyřeším přes aplikaci

14.8.2023 | Inn Srokova

Ambulanci jsem si vybrala hlavně proto, že většinu věcí vyřeším přes aplikaci, nebo hovorem. Za tuto možnost v této době jsem opravdu vděčná, protože čas je pro mě důležitý. Co se týče sestřiček a paní doktorky, musím pochválit. Vždy všechny milé, když tam přijdu, cítím se tam příjemně a nemám pocit, že bych někoho otravovala. Což se mi už párkrát u jiných doktorů bohužel stalo. Po přestěhování to mám na pobočku přes 40km, ale stojí mi to za to. Jen tak dál, děláte to skvěle. :-)

Velká spokojenost s MOJE AMBULANCE

24.7.2023 | Adéla L., Brno

Chtěla bych zde sdílet velkou spokojenost s MOJE AMBULANCE. Objednávkový systém je perfektní. Stačí napsat e-mail a z recepce se v čase, kdy mají chvilku ozvou zpět. Vše potřebné se dá najít na stránkách a aplikace potvrzuje, že i u doktorů se jde v technických záležitostech s dobou.

Pečlivě udělají testy, které vyhodnotí za správné, nikdy jsem neměla pocit, že mě důkladně nevyšetří, nebo nepošlou tam, kam v tu chvíli mám směřovat se svým zdravím.
Pro mě je i největší benefit ten, že se nemusím bát jít za doktorem. To mě zde potkalo poprvé :)

Mockrát děkuji a přeji další spokojené pacienty.

Nemohu si Ambulanci na Proseku vynachválit

24.7.2023 | Katka E., Praha

Nemohu si Ambulanci na Proseku vynachválit. Sestry na telefonu příjemné a ochotné mě vzít v den zavolání, doktoři taktéž ochotni! Ambulance je otevřená 12 hodin denně, je jasné, ze vás nemůže vyšetřit stejný doktor pokaždé, ale můžete se k němu objednat.

Aplikace je k nezaplacení

24.7.2023 | Iveta S., Brno

Již několik let sem chodíme celá rodina k jedné lékařce a akutně veme hned kdokoliv z lékařů, jsme spokojení. Aplikace je k nezaplacení. Napíšu, sestry hned volají a vidím v ní vše důležité. Sestřičky vždy s úsměvem.

Fungují a pracují jako včeličky

13.7.2023 | Esty N., Zlín

Jsem sice u MA krátce, ale i tak vidím a vnímám, jak pozitivně na mě personál i prostředí působí. Nikdo mi nikdy neodsekl, ani nebral mé subjektivní symptomy za falešné či nedostatečné. 

Jinak na rozdíl od jiných recenzí jsem se vždy do pár minut dovolala člověku (většinou sestra na recepci) a ten můj dotaz vyřešil do dalších pár minut. Chápu, že některé dny mohou být hektičtější, ale za mě je lepší volat kolem třetí až páté odpoledne, pokud se jedná o dotaz či předepsání léků/vyřízení neschopenky aj. a v akutních případech volat už hned ráno, aby vás nacpali do už tak přecpané naplánované řady pacientů. 

V čekárně jsem pak nejdéle čekala asi 30min a to v případě akutní kontroly při náhlé bolesti (mimochodem jsem se objednala na tuto kontrolu pár hodin před daným časem, takže za mě neskutečná pecka, že mě tak rychle vzali!).

Co se týče emailové komunikace, tak se vždy ozvali do pár hodin. Navíc si užívám to, že mohu věci jednoduše poslat mailem (například ofocené lékařské zprávy) a nemusím hned spěchat do ambulance osobně - stačí když to pak donesu při další návštěvě.

Za mě tedy perfektní. Sestřičky i doktoři jsou taky lidé a nemohou být perfektní vždy, to já chápu a tedy chápu i negativní recenze, ale má zkušenost je, že u MA Zlín všichni fungují a pracují jako včeličky.

Dobré zkušenosti

13.7.2023 | Ester M., Zlín

Mám pouze dobré zkušenosti s personálem i prostředím. Není si tedy na co stěžovat. Samé jedničky za mě.

Zkušenost

10.7.2023 | Pavla D., Kladno

Celý personál je velmi profesionální, milý a ochotný. Nejlepší zkušenost se zdravotníky za opravdu dlouhou dobu.

Rezervace na čas...

7.6.2023 | Michal M., Liberec

Rezervace na čas, příjemný personál, dlouhá otvírací doba. Doktoři se dost střídají, to může být pro někoho nevýhoda. Přístupné z ulice zezadu obchodního centra Fórum od kulturáku, parkovat lze v parkovacím domě.

V ordinaci jsem se nikdy nesetkal s nějakým odmítavým, či negativním přístupem,

1.6.2023 | Karel Ř., Olomouc

Rád konstatuji, že v ordinaci jsem se nikdy nesetkal s nějakým odmítavým, či negativním přístupem, jak jsem se v některých recenzích dočetl. Když jsem před více, než rokem onemocněl na Covid, postarali se o mě přímo ukázkově a s ohledem na můj stav. Dokonce, ač jsem to nečekal, mi paní doktorka (nebo sestřička - už si nepamatuji) volala domů a ověřovala si můj stav. Sestřičky přistupují přátelsky a nemám, co bych vytkl. Ode mě má tato ambulance rozhodně palec nahoru. :-) 

Srdečně děkuji sestřičkám a paní doktorce

23.5.2023 | Lucie W., Praha

Dobrý den,
srdečně děkuji sestřičkám a paní doktorce za skvělou péči ve čtvrtek 18.5. večer na pobočce Praha Prosek, takhle milou a laskavou péči jsem u lékaře ještě nezažila. Jednoznačně přispěla k mému uzdravení. 

Díky!
Lucie W.

Spokojenost

9.5.2023 | Boženka, Ostrava

S ordinací jsem spokojena, i objednané časové termíny jsou až na drobné odchylky dodržovány, sestry i lékaři ochotní. Léky objednané mailem jsou vyřízeny ihned.

REGISTRACE