Kdo jsme

MOJE AMBULANCE je největším poskytovatelem primární péče v České republice.

Pracujeme v týmech s výhodou konsiliárního přístupu k léčbě.

Kvalitní péče, přívětivé prostředí, příjemný personál či moderní vybavení a výhodné umístění poboček. To jsou jen některé důvody, díky nimž se na nás obrací stále více klientů.

MOJE AMBULANCE je moderním lékařským zařízením, které poskytuje služby praktických lékařů pro dospělé napříč celou republikou. V současné době naleznete našich 33 poboček v 19 městech. Staráme se již o 215 tisíc klientů.

Společnost MOJE AMBULANCE byla založena roku 2007 a od té doby se neustále rozrůstá a rozšiřuje své služby. U nás na Vás čeká nejen praktický lékař pro dospělé, ale také moderní vybavení ordinací, profesionální personálpřívětivé prostředí čekáren.

Velký důraz klademe na prevenci a poskytujeme řadu dalších služeb navíc. To vše je zdarma, naše služby jsou hrazeny z Vašeho zdravotního pojištění.

Mějte své zdraví neustále pod kontrolou díky naší mobilní aplikaci Moje Ambulance!

Pro snadnou, jednoduchou a rychlou komunikaci s klienty jsme vyvinuli mobilní aplikaci Moje Ambulance, která mimo jiné přináší aktuální informace o provozu pobočky, umožňuje zažádat o léky na pár kliknutí a nabízí rychlejší a pohodlnější přístup ke zdravotním informacím. 

 Mobilní aplikace Moje Ambulance

Stáhněte si aplikaci Moje Ambulance do svého mobilního zařízení (k dispozici zdarma na Google Play a App Store).