Reference klientů

Dobré zkušenosti

13.7.2023 | Ester M., Zlín

Mám pouze dobré zkušenosti s personálem i prostředím. Není si tedy na co stěžovat. Samé jedničky za mě.

Fungují a pracují jako včeličky

13.7.2023 | Esty N., Zlín

Jsem sice u MA krátce, ale i tak vidím a vnímám, jak pozitivně na mě personál i prostředí působí. Nikdo mi nikdy neodsekl, ani nebral mé subjektivní symptomy za falešné či nedostatečné. 

Jinak na rozdíl od jiných recenzí jsem se vždy do pár minut dovolala člověku (většinou sestra na recepci) a ten můj dotaz vyřešil do dalších pár minut. Chápu, že některé dny mohou být hektičtější, ale za mě je lepší volat kolem třetí až páté odpoledne, pokud se jedná o dotaz či předepsání léků/vyřízení neschopenky aj. a v akutních případech volat už hned ráno, aby vás nacpali do už tak přecpané naplánované řady pacientů. 

V čekárně jsem pak nejdéle čekala asi 30min a to v případě akutní kontroly při náhlé bolesti (mimochodem jsem se objednala na tuto kontrolu pár hodin před daným časem, takže za mě neskutečná pecka, že mě tak rychle vzali!).

Co se týče emailové komunikace, tak se vždy ozvali do pár hodin. Navíc si užívám to, že mohu věci jednoduše poslat mailem (například ofocené lékařské zprávy) a nemusím hned spěchat do ambulance osobně - stačí když to pak donesu při další návštěvě.

Za mě tedy perfektní. Sestřičky i doktoři jsou taky lidé a nemohou být perfektní vždy, to já chápu a tedy chápu i negativní recenze, ale má zkušenost je, že u MA Zlín všichni fungují a pracují jako včeličky.

Spokojenost...

12.7.2023 | Ivo V., Praha

Sem chodím k mému praktickému doktorovi a jsem velice spokojen. Mají tu aplikaci Moje ambulance a přes ní se můžete objednat a třeba když potřebujete svoje léky tak přes aplikaci si o ně můžete požádat aniž byste museli jít do ordinace a máte v aplikaci přehled o svém zdraví. 

Zkušenost

10.7.2023 | Pavla D., Kladno

Celý personál je velmi profesionální, milý a ochotný. Nejlepší zkušenost se zdravotníky za opravdu dlouhou dobu.

Za mě velká spokojenost

30.6.2023 | Ily M., Plzeň

Mohu jen pochválit přístup, rychlé jednání, pomoc i po telefonu, recepty přes on-line objednání za mě Top. Lékařka rychle vyřešila můj problém a dostala jsem skvěle doporučení i na odborníky hned vedle v budově, kde mě bez čekání vzali a vyřešili problém. Výsledky krve vám jednoduše přijdou na mobil a do aplikace Moje ambulance. Na Moravě jsem standardně čekala v FN i měsíc a půl, než si na mě doktor udělal čas bez ohledu na problém. Za mě velká spokojenost ❀ ❀ ❀

Profesionální lékařská péče...

9.6.2023 | Illia M., Praha

Jsem z Ukrajiny a přestože sotva mluvím česky a mám nedostatek znalostí o tom, jak věci fungují, personál tohoto místa mi pomohl získat všechny dokumenty a vyplnit všechny lékařské formuláře, je skvělé mít tak profesionální lékařskou péči zde na Chodově.

Rezervace na čas...

7.6.2023 | Michal M., Liberec

Rezervace na čas, příjemný personál, dlouhá otvírací doba. Doktoři se dost střídají, to může být pro někoho nevýhoda. Přístupné z ulice zezadu obchodního centra Fórum od kulturáku, parkovat lze v parkovacím domě.

V ordinaci jsem se nikdy nesetkal s nějakým odmítavým, či negativním přístupem,

1.6.2023 | Karel Ř., Olomouc

Rád konstatuji, že v ordinaci jsem se nikdy nesetkal s nějakým odmítavým, či negativním přístupem, jak jsem se v některých recenzích dočetl. Když jsem před více, než rokem onemocněl na Covid, postarali se o mě přímo ukázkově a s ohledem na můj stav. Dokonce, ač jsem to nečekal, mi paní doktorka (nebo sestřička - už si nepamatuji) volala domů a ověřovala si můj stav. Sestřičky přistupují přátelsky a nemám, co bych vytkl. Ode mě má tato ambulance rozhodně palec nahoru. :-) 

Srdečně děkuji sestřičkám a paní doktorce

23.5.2023 | Lucie W., Praha

Dobrý den,
srdečně děkuji sestřičkám a paní doktorce za skvělou péči ve čtvrtek 18.5. večer na pobočce Praha Prosek, takhle milou a laskavou péči jsem u lékaře ještě nezažila. Jednoznačně přispěla k mému uzdravení. 

Díky!
Lucie W.

Pro ty, kteří chtějí kvalitní služby, mohu doporučit!

10.5.2023 | Ivan, Pardubice

Dobrý den! Jmenuji se Ivan! V ČR jsem 4 roky a z toho 3 roky využívám Moje ambulance v Pardubicích. Velmi si vážím svého času, a proto jsem zde velmi spokojená s organizovanými schůzkami s paní doktorkou. Musíte se přihlásit pouze na kterou hodinu potřebujete a pro kterého lékaře je vše připraveno)). Lékaři a sestry jsou zde velmi přátelští a kvalifikovaní. Pro ty, kteří chtějí kvalitní služby, mohu doporučit!

Spokojenost

9.5.2023 | Boženka, Ostrava

S ordinací jsem spokojena, i objednané časové termíny jsou až na drobné odchylky dodržovány, sestry i lékaři ochotní. Léky objednané mailem jsou vyřízeny ihned.

Doporučujeme

9.5.2023 | Lara P., Ostrava

Zažili jsme zde laskavou a profesionální péči. Pana doktora vřele doporučujeme.