Reference klientů

Moje praktická lékařka skončila...

18.2.2019 | Jakub G., Praha

Moje praktická lékařka skončila, tak jsem hledal náhradu, lépe řečeno nemoc mě donutila najít si náhradu a tak jsem zkusil tuto kliniku na Proseku. Bylo období chřipek a všeho možného, tak jsem zavolal, slečna ochotná a narovinu mi řekla, že když dorazím, tak ať počítám s čekačkou cca 5 hodin. Risknul jsem to, dorazil, zaregistroval se, udělali mi hned odběr krve a slečna na recepci mi řekla, že ať raději jedu domů abych se nenakazil víc a že mi zavolá cca 30 minut než budu na řadě. Tak jsem se šel projít a nakoupit a za cca 2 hodiny jsem byl na řadě. Vzala si mě na starost paní doktorka, která mě prohlédla a přesně řekla co mi je a čím se to stalo. Napsala mi recept na léky a dala doporučení, kterého jsem se držel a za cca 4 dny byl zdráv. Když to shrnu, tak ochotný personál (ikdyž tam měly holky fakt fofry a milion telefonátů), ochotné sestry a supr paní doktorka. Za mě si nemohu stěžovat na nic, ani na tu čekačku, když přijdu v 17:00 v době chřipkové epidemie, tak se s tím nedá nic dělat.

Poděkování za perfektní péči

29.1.2019 | Lukáš S., Praha

Dobrý den,
rád bych tímto velmi poděkoval týmu sester Anetě Šárové, Dianě Hýbelové, Ivaně Petrové a Jiřině Bednářové, dále pak paní doktorce Evě Sváčkové za absolutně profesionální péči, kterou celý jmenovaný tým na pobočce Praha Lužiny poskytuje. Ta ochota, se kterou se zde pravidelně setkávám je neuvěřitelná :-) Paní doktorka Sváčková je člověk na správném místě je vidět, že její povolání je jejím posláním. Je vidět, že práci dělá ráda a musím říct, že jí děla zatraceně dobře, protože mé zdraví se díky ní lepší den ode dne. Bydlím v Březiněvsi, což je na Lužiny trochu dál a nejde o spádovku, ale dnes si už neumím představit, že navštěvuji jinou pobočku a už vůbec ne jiného praktického lékaře.

Byl bych moc rád, kdyby se k nim pochvala dostala a proto, prosím, předejte ji ať jim udělá radost.

Děkuji i vám všem za vaši práci, protože to co děláte je super a řekl bych, že to děláte opravdu dobře :-)

S pozdravem
Lukáš S.

Spokojenost

27.11.2018 | Michael, Praha

Jsem klientem M.A. Novodvorská OC Plaza ke své naprosté spokojenosti již více jak 10 let. Při objednání nepřesáhla čekací doba takřka nikdy dobu 20ti minut a když, tak je to pochopitelné, pokud musí lékař řešit i akutní případy.
Občas sice asistenkám na recepci ujedou nervy, ale vzhledem k některým arogantním klientům mi to přijde vcelku logické.
Personál je celkově milý a vstřícný. Rád bych vyzdvihnul profesní odbornost a přístup k pacientovi paní MUDr L. Mazylkinové a v neposlední řadě i její milý úsměv. 

Poděkování

15.08.2018 | Dana K., Praha

Děkuji Moji ambulanci v Praze 5 - Lužiny za dodržení času vyšetření, za CRP test a za milý přístup sestřiček. Především děkuji paní MUDr. Natalyi Anisimové za vstřícné a laskavé vyšetření a za jasné informace, jak v léčbě pokračovat.

Poděkování

15.05.2018 | Vladimír B., Praha

Jsem pacientem MA Praha OC Lužiny. Kvůli chirurgickému zákroku jsem potřeboval předoperační vyšetření. Vše proběhlo bezvadně, jeden den odběr, druhý den vyšetření, oboje bez čekání. Žádné putování po poliklinice, jak jsem to zažil v minulosti. V nemocnici Na Bulovce zprávu o předoperačním vyšetření s uznáním ohodnotili jako perfektní. Nezbývá mi tedy, než opět chválit Moji Ambulanci a poděkovat MUDr.Vanišové a sestrám.

Praha - OC Plaza

05.05.2018 | Václav, Praha

Chci pochválit paní doktorku Mazylkinovou za příjemné a odborné vystupování pacientovi, z jedna nejúžasnějších doktorek Moje Ambulance – Praha OC- Plaza. Chválím také sestry za laskavost a milost. 

REGISTRACE