Reference klientů

Zkušenost

10.7.2023 | Pavla D., Kladno

Celý personál je velmi profesionální, milý a ochotný. Nejlepší zkušenost se zdravotníky za opravdu dlouhou dobu.

Za mě velká spokojenost

30.6.2023 | Ily M., Plzeň

Mohu jen pochválit přístup, rychlé jednání, pomoc i po telefonu, recepty přes on-line objednání za mě Top. Lékařka rychle vyřešila můj problém a dostala jsem skvěle doporučení i na odborníky hned vedle v budově, kde mě bez čekání vzali a vyřešili problém. Výsledky krve vám jednoduše přijdou na mobil a do aplikace Moje ambulance. Na Moravě jsem standardně čekala v FN i měsíc a půl, než si na mě doktor udělal čas bez ohledu na problém. Za mě velká spokojenost ❀ ❀ ❀

Profesionální lékařská péče...

9.6.2023 | Illia M., Praha

Jsem z Ukrajiny a přestože sotva mluvím česky a mám nedostatek znalostí o tom, jak věci fungují, personál tohoto místa mi pomohl získat všechny dokumenty a vyplnit všechny lékařské formuláře, je skvělé mít tak profesionální lékařskou péči zde na Chodově.

Rezervace na čas...

7.6.2023 | Michal M., Liberec

Rezervace na čas, příjemný personál, dlouhá otvírací doba. Doktoři se dost střídají, to může být pro někoho nevýhoda. Přístupné z ulice zezadu obchodního centra Fórum od kulturáku, parkovat lze v parkovacím domě.

V ordinaci jsem se nikdy nesetkal s nějakým odmítavým, či negativním přístupem,

1.6.2023 | Karel Ř., Olomouc

Rád konstatuji, že v ordinaci jsem se nikdy nesetkal s nějakým odmítavým, či negativním přístupem, jak jsem se v některých recenzích dočetl. Když jsem před více, než rokem onemocněl na Covid, postarali se o mě přímo ukázkově a s ohledem na můj stav. Dokonce, ač jsem to nečekal, mi paní doktorka (nebo sestřička - už si nepamatuji) volala domů a ověřovala si můj stav. Sestřičky přistupují přátelsky a nemám, co bych vytkl. Ode mě má tato ambulance rozhodně palec nahoru. :-) 

Srdečně děkuji sestřičkám a paní doktorce

23.5.2023 | Lucie W., Praha

Dobrý den,
srdečně děkuji sestřičkám a paní doktorce za skvělou péči ve čtvrtek 18.5. večer na pobočce Praha Prosek, takhle milou a laskavou péči jsem u lékaře ještě nezažila. Jednoznačně přispěla k mému uzdravení. 

Díky!
Lucie W.

Pro ty, kteří chtějí kvalitní služby, mohu doporučit!

10.5.2023 | Ivan, Pardubice

Dobrý den! Jmenuji se Ivan! V ČR jsem 4 roky a z toho 3 roky využívám Moje ambulance v Pardubicích. Velmi si vážím svého času, a proto jsem zde velmi spokojená s organizovanými schůzkami s paní doktorkou. Musíte se přihlásit pouze na kterou hodinu potřebujete a pro kterého lékaře je vše připraveno)). Lékaři a sestry jsou zde velmi přátelští a kvalifikovaní. Pro ty, kteří chtějí kvalitní služby, mohu doporučit!

Spokojenost

9.5.2023 | Boženka, Ostrava

S ordinací jsem spokojena, i objednané časové termíny jsou až na drobné odchylky dodržovány, sestry i lékaři ochotní. Léky objednané mailem jsou vyřízeny ihned.

Doporučujeme

9.5.2023 | Lara P., Ostrava

Zažili jsme zde laskavou a profesionální péči. Pana doktora vřele doporučujeme.  

Nemůžu si stěžovat

27.4.2023 | Nováková, Kladno

Velmi milý personál, hodné a ochotné sestřičky. Pan doktor je také velmi hodný a vstřícný. Nemůžu si stěžovat!

Nemůžeme si na nic stěžovat

25.4.2023

Dobrý den, jsme s přítelem vašimi klienty už dlouhou dobu. Nemůžeme si na nic stěžovat. Před 5 lety jsem s bolestí krční páteře šla k lékařce do MA. Zjistila po EKG,že je to infarkt. Ihned volali RZ. Možná mi zachránili život. A výborná je aplikace MA. Jsem z Karlových Varů

Neměnil bych...

24.4.2023 | Milan T., Zlín

Jsem na pobočce Zlín a jsem maximálně spokojený... velmi milý a ochotný personál, profesionální lékaři (především Mudr. Macáková a Mudr. Havelka)... plus další plusy (objednání, léky atd přes aplikaci) neměnil bych...

REGISTRACE