Reference klientů

Dobrá zkušenost...

12.9.2023 | Ivana N., Praha

Ja mam dobrou zkusenost. Vzdy mi podrobne vysetrili, odkazali na dobre odborniky, ochotne napsali recept na leky. Nikdy jsem necekala dlouho na vysetreni, kdyz jsem predem zavolala. MuDr. Eklova je mila pani doktorka, ale i ostatni jsou mili. Jen mi jednou setricka nebyla schopna nabrat krev-evidentne novacek. Ale jinak jsem velmi spokojena.

 

Reference

11.09.2023 | Petr U., Olomouc

Velice milý a ohleduplný personál sestřiček a doktorů. Děkuji za úžasný přístup.

Moderní ambulance...

1.9.2023 | Jan Ch., Hradec Králové

Moderní ambulance s vlastní aplikací. Top služby, rychlost, skvělá otevírací doba a ochota. Doporučuji všem.

Za mě OK

1.9.2023 | Lidia S., Liberec

Většinou jsem rychle odbavená. Sestřičky jsou milé. Za mě Ok :)

Pochvala

31.8.2023 | Irena Ch., Ostrava

Moc příjemná p. doktorka a milé sestřičky.

Moje zkušenosti

14.8.2023 | Hana H., Praha

Moje zkušenosti s mojí ambulanci je na plných 5 hvězdiček. Nesouhlasím s lidmi co tady píšou, že je to katastrofa. Můžu vážně hodnotit, protože poslední dobou tam docházím pravidelně dá se říct. Co se týká recepce vždy usměvavé slečny. Sestřičky na odběr krve také v pohodě. Dělalo se mě špatně při odběru a hned mě položili vedle jak se natáčí EKG. Pan doktor Mudr. Pokorny přístup super, vše vysvětlí předepíše. Je tam znát ochota. A že se tam nedá dovolat? Mají aplikaci moje ambulance. Komunikace rychlá dá se říct okamžitě objednají, odepíšou. Proto 5 hvězdiček. Za mě super

Většinu věcí vyřeším přes aplikaci

14.8.2023 | Inn Srokova

Ambulanci jsem si vybrala hlavně proto, že většinu věcí vyřeším přes aplikaci, nebo hovorem. Za tuto možnost v této době jsem opravdu vděčná, protože čas je pro mě důležitý. Co se týče sestřiček a paní doktorky, musím pochválit. Vždy všechny milé, když tam přijdu, cítím se tam příjemně a nemám pocit, že bych někoho otravovala. Což se mi už párkrát u jiných doktorů bohužel stalo. Po přestěhování to mám na pobočku přes 40km, ale stojí mi to za to. Jen tak dál, děláte to skvěle. :-)

Velmi hodné sestřičky...

9.8.2023 | Ondřej S., Ostrava

Velmi hodné sestřičky, navíc pan doktor je obrovský profesionál, který nejen léčí ale i poradí a taky skvělé si pokecáte. Navíc dokážou pomocí i v nestandardní situaci jako např. chybné vystaveny recept od jiného lékaře (pomohla paní doktorka a ochotná sestra). Velmi si jejich přístupu vážím a děkuji.

Nechápu negativní recenze...

25.7.2023 | A. C., Opava

Úplně nechápu negativní recenze od zjevně psychiatrických pacientů :). Za mě naprosto špičková péče, velmi mi vyhovuje objednání na čas, buď přes web nebo přímo přes aplikaci (která je ještě pohodlnější). Sestřičky i lékaři jsou zde velmi vstřícní, milí a příjemní, nikdy jsem se nesetkal s arogantním přístupem. Za mne mohu jedině doporučit :)  

Velká spokojenost s MOJE AMBULANCE

24.7.2023 | Adéla L., Brno

Chtěla bych zde sdílet velkou spokojenost s MOJE AMBULANCE. Objednávkový systém je perfektní. Stačí napsat e-mail a z recepce se v čase, kdy mají chvilku ozvou zpět. Vše potřebné se dá najít na stránkách a aplikace potvrzuje, že i u doktorů se jde v technických záležitostech s dobou.

Pečlivě udělají testy, které vyhodnotí za správné, nikdy jsem neměla pocit, že mě důkladně nevyšetří, nebo nepošlou tam, kam v tu chvíli mám směřovat se svým zdravím.
Pro mě je i největší benefit ten, že se nemusím bát jít za doktorem. To mě zde potkalo poprvé :)

Mockrát děkuji a přeji další spokojené pacienty.

Nemohu si Ambulanci na Proseku vynachválit

24.7.2023 | Katka E., Praha

Nemohu si Ambulanci na Proseku vynachválit. Sestry na telefonu příjemné a ochotné mě vzít v den zavolání, doktoři taktéž ochotni! Ambulance je otevřená 12 hodin denně, je jasné, ze vás nemůže vyšetřit stejný doktor pokaždé, ale můžete se k němu objednat.

Aplikace je k nezaplacení

24.7.2023 | Iveta S., Brno

Již několik let sem chodíme celá rodina k jedné lékařce a akutně veme hned kdokoliv z lékařů, jsme spokojení. Aplikace je k nezaplacení. Napíšu, sestry hned volají a vidím v ní vše důležité. Sestřičky vždy s úsměvem.