Reference klientů

Vždy všichni usměvaví...

9.11.2022 | Marta J., Prostějov

Skvele sestricky, uzasny pan doktor. Vzdy vsichni ochotni, usmevavi, mili. Dekuji ♥️ 

Spokojenost...

9.11.2022 | Aleš K., České Budějovice

Dobrý den, já jsem velmi spokojen jak s doktory tak i s příjemnými sestrami. Mám problémy se zády a oni se velmi snaží mi pomoc. Jsem rád že sem chodím. Pozdravuji všechny sestry a doktory a děkuji za jejich ochotu a vstřícnost.

Spokojenost

1.11.2022 | Josef B., Prostějov

Pan Mudr Holubek velmi ochotný lékař, taktéž i zdravotní sestry.  

Mnohokrát Vám děkuji za sebe, velmi mi pomohli!

5.9.2022 | Mia Ch., Praha

Dobrý den,
dovoluji si Vám napsat hodnoceni na pobočku Moje ambulance - Chodov. Registrovala jsem se k Vám a jako zdravotník, který zná a navštěvuje pracovně různá zdravotnická zařízení mohu od srdce napsat, že celá Vaše pobočka na Chodově má naprosto fantastické zaměstance přes recepci, sestřičky až po paní MUDr. Luptovskou. Věnují se pacientům, jsou neskutečně příjemné, profesionální. Opravdu báječný přístup! Zdravotní sestra Izabel Soukupová - úžasný človek. Paní Dr. Luptovská je báječná, věnuje se Vám, udělá si čas, její odbornost je na vysoké úrovni. Opravdu máte na této pobočce skvělé zaměstnance a můžete být v dnešní době opravdu hrdí, že máte takový tým profesionálů, kteří Vás reprezentují na vysoké úrovni. Věřte mi, že opravdu vím o čem píši.

Mnohokrát Vám děkuji za sebe, velmi mi pomohli!
Srdečně zdravím
Vaše spokojená klientka
Mia Ch.

Jsem spokojen, jaké služby poskytujete

18.8.2022 | František C., Kladno

Dobrý den, jsem váš pacient v pobočce Kladno. 

Byl jsem objednán paní doktorce Kupkové dne 16.8.22. Potřeboval jsem prodloužit zdravotní způsobilost pro ŘP a napsat návrh na lázeňskou péči na základě doporučení neurologa. 

Paní doktorka a sestřičky, tyto složitější a časově náročnější úkony zvládly profesionálně a s úsměvem. Viděl jsem, jak zvládají v malém počtu si práci zorganizovat. Jsem spokojen, jaké služby poskytujete a máte skvělý personál.

Děkuji.
František C.

Pochvala

8.8.2022 | Martin K., Praha

Dobrý den,

dnes jsem byl ošetřen v Mojí Ambulanci Chodov - Praha 11.

Jako vždy dr. Luptovská a kolektiv zdravotních sester byl velmi profesionální, ale zároveň milý a přátelský, přestože byl velký provoz (sloučení 2 poboček).

Jsem rád, že po otevření pobočky, jsem změnil obvodního lékaře.

S úctou Martin K.

Poděkování

1.6.2022 | Ludmila Č., Praha

Dne 27.5.2022 jsem byla na konzultaci na domovské pobočce MA Praha 6, Evropská 37. Chci vyjádřit poděkování za empatický, laskavý přístup paní MUDr. Alle Hychka. Sestřičky i personál v recepci jsou perfektní, je zřejmá jejich naprostá profesionalita, ochota a starostlivý přístup ke klientovi. Jsem ráda, že jsem zde, v této pobočce a děkuji za jejich práci a vstřícnost. Ludmila Č.

Spokojenost

12.4.2022 | Marie, Brno

Take jsem se registrovala přes manžela moje ambulance Královo Pole Herčíkova a jsem strašně moc hodnou paní doktorku všechno co potřebuji domluvím se léky atd jak pro mě tak pro manžela zavolám a všechno máme tak že za mě super moc děkuji MOJE AMBULANCE a.s.

Pochvala...

9.4.2022 | Michaela D., Mladá Boleslav

Dobrý den, jelikož v dnešní době si buď lidi stěžují, anebo když jsou spokojení tak neřeknou nic, ale já bych ráda pochválila... Byla jsem včera moc spokojená s ordinací v Mladé Boleslavi v Bondy, se sestřičkami na recepci i se samotným panem Mudr. Mudrochem. Přišla jsem již mimo ordinační dobu pro nemocné (měli do 10, já si to popletla a přišla až 10:40), i tak mne vzali (a nemuseli...takže si to moc cením), bylo vše rychlé a bez čekání, crp i výtěr udělali, p. doktor vyšetřil a předepsal co bylo dle něj potřeba ... nemůžu si stěžovat. Vesměs tu čtu negativní recenze, ale minimálně za včerejšek dávám 5 hvězdiček. Přijde mi, že se moc snaží, dělají co můžou. Sestřičky i Mudr. Předtím jsem dvakrát byla u dr. Štefky a taky spokojenost, milý pan Dr. a vše fajn. Za mne spokojenost.

 

Objednávkový systém je bezvadný...

12.12.2021 | Jana M., Ostrava

Dobrý den, objednávkový systém je bezvadný, lékaři ochotni a vždy vyslechnou pacienta, sestřičky jsou flexibilní, ochotné a milé. Při potřebě léků, napíšu e-mail a do mobilu dostanu erecept, čekání není dlouhé.

Jsem spokojen, jaké služby poskytujete

17.11.2021 | fra., Olomouc

Dobrý den, jsem váš pacient v pobočce Kladno.
Byl jsem objednán paní doktorce Kupkové dne 16.8.22. Potřeboval jsem prodloužit zdravotní způsobilost pro ŘP a napsat návrh na lázeňskou péči na základě doporučení neurologa.
Paní doktorka a sestřičky, tyto složitější a časově náročnější úkony zvládly profesionálně a s úsměvem.
Viděl jsem, jak zvládají v malém počtu si práci zorganizovat. Jsem spokojen, jaké služby poskytujete a máte skvělý personál.
Děkuji.
František C.

Spokojenost...

10.11.2021 | Jiří E., Ostrava

Dobrý den,
dnes, t., 9.11.2021 jsem navštívil Moji ambulance v Ostravě střed a byl jsem velice mile překvapen. Výtečná organizace práce, ochota, příjemnost a vysoká znalost v oboru, dochvilnost a využívaní moderních přístrojů a metod v předambulančním procesu. Změření zánětlivých markerů, přítomnost streptokokové infekce, provedení antigenního testu na Covid 16 a měření teploty se v případě mé diagnozy stalo samozřejmostí. Milý, starostlivý a zodpovědný přístup vyšetřující lékařky MUDr. Lenky Navratové završil mé přesvědčení o vysoké kvalitě poskytnuté lékařské péče. A tak z obávaného očekávání se stalo lékařské vyšetření v Mojí ambulanci příjemným zážitkem. Proto děkuji z zdravotnickému personálu za jejich příjemný přístup.