Reference klientů

Hodnocení MA - OC Butovice

9.10.2019 | Gabriela L., Praha

Hodnotím pobočku v OC Butovicích, kde jsem maximálně spokojená. Oceňuji pružnou otevírací dobu a hlavně velice milý, ochotný a lidský přístup celého personálu pobočky. Mám osobní zkušenost s MUDr. Kupkovou i MUDr. Gardelkou a oba jsou skvělí, lékaři se srdcem na pravém místě. Vždy pomohou a hledají řešení, které je pro pacienta co nejšetrnější. Zároveň hlavní sestra Izabel Soukupová je báječná, milá a příjemná, to se jen tak nevidí. Já mohu jenom vřele doporučit!

Spokojenost

23.9.2019 | Boženka G., Opava

Do moje ambulance chodím ráda protože se tam dá objednat i odpoledne a vecer. Čekací doby jsou krátké dá se objednat i online výsledky vyšetření jsou na druhý den. K lékaři v můžete i v jiných městech kde má moje ambulance pobočky.

Spokojenost s MA Praha - Pankrác

26.9.2019 | Eva Š., Praha

Velice prijemne sestřičky a i u paní doktorek jsem byla vždy spokojena, přijde mi normální že všude se u lékařů čeká a tak i na úřadech a pokud mi je zle jdu brzo nebo do nemocnice kde je to nastejno takže nechápu negativní reakce. Otevírací doba je jen naše vyhoda.

Poděkování

12.9.2019 | Marie K., Havířov

Děkuji touto cestou p. doktorkám a zdravotním sestrám zařízení Moje ambulance.

Přes svůj věk nejsem nijak velkým návštěvníkem lékařů. Od svých známých slyším stále stížnosti na zdravotnická zařízení v Havířově a jejich zaměstnance,  proto mě velmi příjemně překvapilo jednání a přístup personálu, když teď často navštěvuji ordinaci jako doprovod svého manžela. Sestry jsou ochotné, příjemné, paní doktorky zodpovědné. Nemám ani problémy, když potřebuji radu telefonicky. 

Jsem ráda, že jsme se setkali s takovými lidmi, protože v obtížné situaci, ve které nyní jsem, člověk potřebuje i psychickou pomoc a tu mi vždy dodávají.

Přeji mnoho zdaru v náročné, záslužné práci a znovu velmi děkuji. 

                   

Poděkování za péči o pacienta

9.9.2019 | Marie F., Praha

Chtěla bych touto cestou poděkovat za vstřícnost při vyřizování mé registrace spojené s přechodem k lékařům společnosti " Moje ambulance a.s."  v Praze 4 - Pankrác .       

Děkuji upřímně z celého srdce MUDr. Marii Quispeove za určení diagnózy a následné léčení. Mohu říci; jsem vděčná za každou  odbornou radu přispívající k mému vyléčení . Děkuji Vám paní MUDr. Quispeova za lidský přístup k pacientům .

Vážím si týmové práce lékařů i zdravotních sestřiček výše jmenované ambulance a přeji samé spokojené pacienty.

Se srdečním pozdravem a přáním krásných dnů vaše pacientka .

Služby Mojí ambulance jsou k nezaplacení...

1.8.2019 | J. Novotný, Praha

Pro mě jako OSVČ jsou služby Mojí ambulance k nezaplacení, ještě se mi nestalo, že by mi v něčem nebylo vyhověno, nebo, že bych byl odmítnut, když přijdu akutně nemocný.

Co se týče čekací doby, není co vytknout, jelikož v dnešní době čekáte naprosto všude a to i v obchodě u pokladny. Aspoň je vidět, že je s každým klientem zacházeno individuálně a ne dle předem "zablokovaného času". Mám svého vybraného lékaře a nikdy není problém se objednat přímo k němu, pokud jsi vyberu den, kdy tu zrovna můj lékař není, sestřičky mě vždy upozorní a nabídnou mi jiné řešení. Velké Díky MUDr. Dvořákovi, za jeho přístup a milým sestřičkám, hlavně vedoucí sestřičce za její optimistický přístup a milou povahu.

Zkušenost s MA Praha - Butovice

1.8.2019 | Michal N., Praha

Byť obvykle recenze nepíší, po přečtení recenzi na Moji ambulanci jsem se rozhodl podělit o svou zkušenost.

Personál ochotný a velmi příjemný, vždy mi vyšli vstříc a se vším pomohli. Kromě toho jejich lidský přístup mě nade vše uchvátil. A velké plus - mají krásnou lékařku! Špatných recenzi je mi lito!

Poděkování

12.3.2019 | Zora L., Praha

V Moji ambulanci je jasně daný objednavkovy systém.... Kdo není objednaný... čeká. Vždy se můžete objednat k stejnému lékaři... podle jeho ordinačních hodin. Novodvorská Praha...super přístup, vždy spokojená. Díky nim jsem zvládla operaci tlustého střeva i nefrostomii ledviny bez následků... díky...

Moje praktická lékařka skončila...

18.2.2019 | Jakub G., Praha

Moje praktická lékařka skončila, tak jsem hledal náhradu, lépe řečeno nemoc mě donutila najít si náhradu a tak jsem zkusil tuto kliniku na Proseku. Bylo období chřipek a všeho možného, tak jsem zavolal, slečna ochotná a narovinu mi řekla, že když dorazím, tak ať počítám s čekačkou cca 5 hodin. Risknul jsem to, dorazil, zaregistroval se, udělali mi hned odběr krve a slečna na recepci mi řekla, že ať raději jedu domů abych se nenakazil víc a že mi zavolá cca 30 minut než budu na řadě. Tak jsem se šel projít a nakoupit a za cca 2 hodiny jsem byl na řadě. Vzala si mě na starost paní doktorka, která mě prohlédla a přesně řekla co mi je a čím se to stalo. Napsala mi recept na léky a dala doporučení, kterého jsem se držel a za cca 4 dny byl zdráv. Když to shrnu, tak ochotný personál (ikdyž tam měly holky fakt fofry a milion telefonátů), ochotné sestry a supr paní doktorka. Za mě si nemohu stěžovat na nic, ani na tu čekačku, když přijdu v 17:00 v době chřipkové epidemie, tak se s tím nedá nic dělat.

Poděkování za perfektní péči

29.1.2019 | Lukáš S., Praha

Dobrý den,
rád bych tímto velmi poděkoval týmu sester Anetě Šárové, Dianě Hýbelové, Ivaně Petrové a Jiřině Bednářové, dále pak paní doktorce Evě Sváčkové za absolutně profesionální péči, kterou celý jmenovaný tým na pobočce Praha Lužiny poskytuje. Ta ochota, se kterou se zde pravidelně setkávám je neuvěřitelná :-) Paní doktorka Sváčková je člověk na správném místě je vidět, že její povolání je jejím posláním. Je vidět, že práci dělá ráda a musím říct, že jí děla zatraceně dobře, protože mé zdraví se díky ní lepší den ode dne. Bydlím v Březiněvsi, což je na Lužiny trochu dál a nejde o spádovku, ale dnes si už neumím představit, že navštěvuji jinou pobočku a už vůbec ne jiného praktického lékaře.

Byl bych moc rád, kdyby se k nim pochvala dostala a proto, prosím, předejte ji ať jim udělá radost.

Děkuji i vám všem za vaši práci, protože to co děláte je super a řekl bych, že to děláte opravdu dobře :-)

S pozdravem
Lukáš S.

Spokojenost

27.11.2018 | Michael, Praha

Jsem klientem M.A. Novodvorská OC Plaza ke své naprosté spokojenosti již více jak 10 let. Při objednání nepřesáhla čekací doba takřka nikdy dobu 20ti minut a když, tak je to pochopitelné, pokud musí lékař řešit i akutní případy.
Občas sice asistenkám na recepci ujedou nervy, ale vzhledem k některým arogantním klientům mi to přijde vcelku logické.
Personál je celkově milý a vstřícný. Rád bych vyzdvihnul profesní odbornost a přístup k pacientovi paní MUDr L. Mazylkinové a v neposlední řadě i její milý úsměv. 

Poděkování

15.08.2018 | Dana K., Praha

Děkuji Moji ambulanci v Praze 5 - Lužiny za dodržení času vyšetření, za CRP test a za milý přístup sestřiček. Především děkuji paní MUDr. Natalyi Anisimové za vstřícné a laskavé vyšetření a za jasné informace, jak v léčbě pokračovat.