Příspěvky klientů

Každá vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

09.10.2015 | Miroslava Kozlová

poděkování MUDr. Komorovi

Děkuji MUDr. Komorovi i sestřičkám z ambulance v Ústí nad Labem za jejich lidský i profesionální přístup k pacientovi.

12.10.2015 | Ing. Jana Kuchařová

Odpověď na dotaz

Děkujeme za pochvalu a s potěšením předáme pobočce :-) .

16.03.2015 | Milan K.

MUDr. Monika Kernerová

Chtěl bych veřejně poděkovat paní doktorce Kernerové, pob. Hostivař, Praha, za to jak se mi dnes velice pečlivě se zájmem věnovala, děkuji, Košín

17.03.2015 | Ing. Jana Kuchařová - marketing manager

Odpověď na dotaz

Dobrý den pane Milane, velice děkujeme za pochvalu doktorky Kernerové :-) .

23.01.2015 | Ziauddin Mojadedi, velvyslanec

Poděkování

Vážení, rád bych Vám touto cestou poděkoval, zvláště pak MUDr. Pavle Eklové, sestrám pí. Kateřině Čechové a pí. Haně Elichové z Mojí ambulance, Evropská 1692/37, Praha 6, za jejich výbornou péči, chování a přístup za posledních cca šest měsíců a popřál celému týmu lékařů a sester mnoho pracovních a rovněž osobních úspěchů a rovněž mnoho zdraví.

23.01.2015 | Ing. Jana Kuchařová - marketing manager

Odpověď na dotaz

Dobrý den, velice Vám děkuji za Váš příspěvek. S potěšením jej předám jak samotnému personálu tak manažerovi pobočky. .

20.01.2015 | Tereza

Poděkování

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu pobočky Pankrác. Jsem s touto ambulancí naprosto spokojená. Sestřičky,které tam pracují jsou velice příjemné. A především bych chtěla poděkovat panu Mudr. Fekete. Vždy byl příjemný a zodpověděl mi veškeré dotazy,které jsem na něj měla.Jsem velmi ráda,že jsem se do této ambulance zaregistrovala a konečně jsem narazila na příjemný a ochotný personál. Mohu jen doporučit.

21.01.2015 |

Odpověď na dotaz

Děkujeme za Váš názor, bude předán vedení. .

20.01.2015 | Jana Paschke

reakce na stížnost

Dobrý den, chtěla bych trošku vznést sluníčko do této emocionální debaty. Nevím jak byla paní spokojená s panem MUDr.Feketem, ale já i můj přítel jsme se po několika letech nechali přeregistrovat a vzal nás pan doktor. Je velice vstřícný a i přesto že mám veliké problémy vše mi vždy precizně vysvětlil jako malé holce. Velká pochvala i sestřičce Zdeně Šímové, která mi brala krev a jako první sestřičce se podařilo hned na poprvé bez bolesti. Všude díky mémuproblému mě nabírali min. 10x. Opravdu nerozumím této stížnosti a myslím si že to jsou jen subjektivní pocity a že to je nedorozumění. My jsme opravdu s panem doktorem velice spokojeni. Je velice příjemný i když příjdu s mým malým synem. Dávám tímto panu doktorovi alec nahoru za super lekaře.

21.01.2015 |

Odpověď na dotaz

Děkujeme za Váš názor, bude předán vedení jako všechny ostatní názory. .

26.12.2014 | Ludmila

děkuji

Děkuji panu doktorovi Patakymu .Je to ten nejlepší doktor kterého jsem měla a neumím si ho vynachválit.K pacientům je velm i hodný

26.12.2014 |

Odpověď na dotaz

Děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že jste spokojená. .

18.12.2014 | Paulína

Poděkování a pochvala do Poruby

Dovolte mi touto cestou poděkovat personálu pobočky v Ostravě - Porubě za výjimečnou práci, přístup a péči kterou mi věnují, především mé lékařce MUDr. Makhoul a sestrám Hrbáčové a Kořístkové, které mně poslední rok měli víceméně ve "výhradné" péči. Trávím v této ambulanci spoustu času a díky personálu a jeho přatelskému, ale vysoce profesionálnímu chování je to příjemně strávený čas (když vezmeme v úvahu,že chodíte do amb. nemocní a nedělají vám zrovna příjemné věci). Paní doktorka Makhoul odvádí skvělou práci, často nad rámec jejích povinností i pracovní doby. Bohužel máme toho k vyřešení spoustu a tak se budeme vídat často i v roce příštím , ale jsem ráda, že budu opět v péči těchto skvělých žen. Děkuji vám.

19.12.2014 | Ing. Jana Kuchařová

Odpověď na dotaz

Dobrý den paní Paulíno, jménem pobočky v Ostravě - Porubě Vám velice děkuji za pochvalu. Věřím, že ne všechny návštěvy jsou u lékaře příjemné a už vůbec, když musíte navštěvovat lékaře často. Jsem ale ráda, že i tyto dny Vám může náš personál alespoň trochu zpříjemnit. S pozdravem a přáním krásných svátků .

01.12.2014 | Karin

Preventivní prohlídka - nemožnost vystavení potravinářského průkazu

Chtěla jsem potravinářský průkaz, ten prý ovšem bez preventivní prohlídky nejde vystavit. Objednací lhůta nejdříve za měsíc. Psali mi, že mám nárok na preventivní prohlídku, ne že tím bude podmíněno vystavení různých placených potvrzení. Za to, že mám na tu preventivní prohlídku nárok zrovna ve chvíli, kdy potřebuju nějaké potvrzení, přece nemůžu. Nejsem tedy se službami spokojena. Takováto potvrzení jsou obvykle potřeba včas, ne až za měsíc. Ještě jsem se u žádného jiného lékaře nesetkala s tím, že by tyto průkzazy a potvrzení podmiňoval preventivní prohlídkou.

06.12.2014 |

Odpověď na dotaz

Pokud jste u nás ještě žádnou prohlídku neměla, může lékář obtížně zhodnotit Váš stav stran různých potvrzení. Pokud jste měla alespoň vstupní preventivní prohlídku, nevidím důvod proč by Vám nemohli potravinářský průkaz vystavit. .

08.11.2014 | Ondra

Močová trubice

Dobrý den, Uz 5 den mam zluty vytok z penisu, do toho me to pri moceni pali, jinak horecku nebo jine problemy k tomu nemam, myslite ze jde o zanet mocovych cest ? dekuji za odpoved.

12.11.2014 |

Odpověď na dotaz

Ano, může jít o zánět močových cest ale i pohlavní nemoc, např. kapavku, pokud jste měl nějaký rizikový styk. .

28.10.2014 | Lucie

MA Ostrava - Poruba

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za zdravotní péči personálu MA v Ostravě - Porubě. Jsem nadšená z přístupu ošetřujícího personálu. Sestřičky jsou příjemné,moc milé a usměvavé. Paní doktorka MUDr. Jitka Bencúrová mi vždy pomohla, nejen co se týkalo aktuálního problému, ale také nad rámec mi zjistila dle rozboru co v těle mi chybí a je třeba doplnit. Což v té chvíli nemusela, mohla mi pouze předepsat léky na aktuální problém. Z vlastní iniciativy se mnou rozebrala, co by bylo potřeba zlepšit, doplnit, co dělat pro své zdraví. A jak se tady často zmiňuje, cítím se při návštěvě MA moc dobře, jako bych nebyla v ordinaci. Sestřičky při odběru jsou opatrné, šetrné a mezitím se s vámi baví, abyste na to nemyslely, což funguje :) Ze začátku jsem měla trochu obavy z toho programu, jak se zde pracuje. Nikdy jsem se s tím nesetkala, protože jsem navštěvovala ordinaci, kde byla pouze jedna sestřička a jeden lékař. Teď ale musím říct, že bych už MA za jinou ordinaci dobrovolně nevyměnila :) Za sebe tedy můžu jen a jen doporučit. Lucie

07.11.2014 |

Odpověď na dotaz

Děkujeme za Váš mail, jsme rádi , že Vám naše služby a přístup paní doktorky vyhovují. .

Předchozí 123456 Další

Vložit příspěvek