Před každou návštěvou MOJE AMBULANCE se prosím vždy předem objednejte

2.10.2023

Budeme se maximálně snažit naplánovat Vaši návštěvu v rámci našeho objednávkového systému na konkrétní hodinu, a to s cílem zkrátit dobu Vašeho pobytu v ambulanci na nezbytně nutnou dobu, což navíc sníží riziko přenosu jakékoliv infekční choroby. Zároveň se tak vyhnete riziku zbytečného dlouhého čekání na vyšetření v čekárně naší ambulance.

Před každou návštěvou MOJE AMBULANCE se prosím vždy předem objednejte

 

Ke kontaktu s pobočkou, prosím, využívejte i nadále veškerých komunikačních kanálů (mobilní aplikace, on‑line objednávka, e‑mail nebo telefon). 

V ranních hodinách (cca první dvě ordinační hodiny) z důvodu velkého množství probíhajících konzultací zdravotnického personálu s klienty, prosíme o trpělivost, pokud se nedovoláte hned napoprvé

V případě, že Váš požadavek není akutní (vyžaduje okamžité řešení), kontaktujte pobočku ideálně prostřednictvím mobilní aplikace Moje Ambulance, on‑line objednávky na webu nebo e‑mailem. Sestra se s Vámi spojí do několika hodin. 

Pokud předem víte, že se nemůžete dostavit na objednaný termín, kontaktujte nás, prosím. 

Oznamte nám, prosím, i možné zpoždění. Budeme se tak snažit čas ošetření dle aktuálních možností pobočky posunout a přizpůsobit. Bez předchozí omluvy Vás už nebudeme moci v daný den ošetřit s ohledem na další objednané pacienty. 

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci v oblasti zlepšování služeb MOJE AMBULANCE! 

 


Stále ještě nemáte aplikaci Moje Ambulance ve svém mobilním telefonu?

Zdarma ke stažení na Google Play a App Store.

 Stáhnout z Google Play

 Stáhnout z App Store

Naskenovat QR kód