Novinka v mobilní aplikaci - BankID

8.11.2022

NOVINKA v mobilní aplikaci OnlineAmbulance!  Aktivovat aplikaci si nyní můžete také bez nutnosti navštívit pobočku. Přidali jsme možnost snadné aktivace pomocí bankovní identity BankID

Aktivace mobilní aplikace OnlineAmbulance

Mějte své zdraví díky mobilní aplikaci neustále pod kontrolou! 

Mobilní aplikaci OnlineAmbulance může aktivovat a využívat každý registrovaný klient MOJE AMBULANCE zařazený do systému veřejného zdravotního pojištění.

Jak mobilní aplikaci OnlineAmbulance aktivovat 

  1. Aplikaci si lze stále aktivovat pomocí aktivačního klíče, který si vyzvednete na pobočce MOJE AMBULANCE. 

  2. Nově jsme do aplikace přidali možnost aktivace pomocí bankovní identity BankID. 

Stačí pouze, když máte v některé z bank, které aktuálně ověření pomocí bankovní identity poskytují, zřízený bankovní účet a tuto službu aktivní. Prostřednictvím několika jednoduchých kroků pak můžete mobilní aplikaci OnlineAmbulance snadno, rychle a kdykoliv aktivovat a začít používat. Tímto odpadá nutnost návštěvy pobočky a zároveň není potřeba si vystavený aktivační klíč uchovávat pro případné pozdější použití (např. při změně telefonu, pro aktivaci dalšího přístroje apod.). 

Mobilní aplikace - aktivace BankID

Způsoby aktivace mobilní aplikace nelze kombinovat, platný je vždy poslední způsob aktivace. Pokud jste například již dříve aktivovali zařízení aktivačním klíčem a nově použijete ověření bankovní identitou, aktivační klíč tímto deaktivujete a naopak.

Další novinky v mobilní aplikaci 

Ukázka, jak aplikace funguje Ukázka, jak aplikace funguje 

Aplikaci si je možné prohlédnout ještě před aktivací díky ukázkovému režimu. Máte tak možnost si aplikaci stáhnout, instalovat a vyzkoušet, abyste viděli, jak funguje, co obsahuje a mohli se rozhodnout, jestli aplikaci chcete aktivovat a začít používat.

 

Tmavý režim mobilní aplikacePodpora tmavého motivu 

Pro klienty, kteří ve svém mobilu využívají kontrastnější tmavý motiv, jsme do aplikace doplnili podporu tohoto režimu. Aktivovat jej můžete v nastavení aplikace.

 

Stáhněte si aplikaci OnlineAmbulance do svého mobilního zařízení

 Stáhnout z Google Play Naskenovat QR kód
 Stáhnout z App Store
REGISTRACE