Očkování proti COVID-19 a rezervace vakcíny

2.3.2021

Aktuální informace: očkování proti onemocnění COVID-19 na pobočkách MOJE AMBULANCE

Očkování proti COVID-19

Od 4. června 2021 se k očkování mohou registrovat osoby ve věku 16 let a více a další vybrané skupiny obyvatelstva.

Vážení klienti,

na pobočkách MOJE AMBULANCE (očkovací místa): Frýdek-Místek, Havířov, Karlovy Vary, Karviná, Opava, Ostrava - Centrum a Ostrava - Poruba je rezervace k očkování proti COVID-19 možná pouze prostřednictvím Centrálního rezervačního systému přes portál registrace.mzcr.cz anebo přes infolinku 1221.

Osoby s chronickým onemocněním mladší 16 let kontaktujte telefonicky pobočku se žádostí o upřednostnění v očkování proti COVID-19.


Aktualizace 13.7.2021
Pro aktuální informace ohledně očkování proti COVID-19 kontaktujte prosím přímo pobočku!

Od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři na ostatních pobočkách rovněž zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře MOJE AMBULANCE místo v očkovacím centru, pak je možné se na své pobočce k očkování přihlásit. Jedná se aktuálně o věkovou skupinu pacientů 16+.

Na pobočkách MOJE AMBULANCE: Brno BP, Brno KP, České Budějovice, Havířov Podlesí, Hradec Králové, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava Petřkovice, Ostrava Poruba II., Pardubice, Plzeň, Praha - Dejvice, Praha OC Butovice, Praha OC Hostivař, Praha OC Lužiny, Praha OC Plaza, Praha Pankrác, Praha Prosek, Prostějov, Ústí nad Labem a Zlín pro registraci na očkování vyplňte objednávku na našich internetových stránkách zde, a už se neregistrujte k očkování v centrálním rezervačním systému.

CHCI SE OČKOVAT PROTI COVID-19 U SVÉHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

Objednací formulář pro osoby ve věku 16 let a více a další vybrané skupiny obyvatelstva


Pokud jste již zaregistrováni v centrálním registračním systému, zatím svojí registraci nerušte a využijte termín v očkovacím centru.

Jakmile dostaneme vakcíny, snad v průběhu měsíce března, spustíme očkovací proces. V tuto chvíli nedokážeme říci, která cesta (zda očkování u nás nebo v očkovacím centru) bude rychlejší.

Na očkování v očkovacích centrech (místech) se můžete registrovat na webu crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz. Od pátku 4. 6. 2021 je centrální rezervační systém zpřístupněn také věkové skupině 16+. S registrací Vám případně pomohou na bezplatné lince 1221.

Všechny důležité informace budeme doplňovat současně s vývojem situace, proto prosím nadále sledujte naše webové stránky.

Informace a pokyny MZČR k očkování:

Obecné nformace k očkování proti COVID-19 Informace k očkování proti COVID-19 pro 70+ Informace k očkování proti COVID-19 pro učitele
Očkování proti COVID-19
- jak se objednat?
Očkování proti COVID-19
- osoby starší 70 let.
Očkování proti COVID-19
- učitelé.

 

Pro více informací ohledně celkové situace sledujte stránky MZČR. Pokud máte konkrétní dotaz, pište na ockovani‑covid@mzcr.cz nebo volejte na infolinku 1221.