Očkování proti COVID-19 a rezervace vakcíny

2.3.2021

Aktuální informace: očkování proti onemocnění COVID-19 na pobočkách MOJE AMBULANCE

Očkování proti COVID-19

Od 1. března 2021 se k očkování mohou registrovat osoby ve věku 70 let a více a další vybrané skupiny obyvatelstva.

Vážení klienti,

na pobočkách MOJE AMBULANCE (očkovací místa): Frýdek-Místek, Havířov, Karlovy Vary, Karviná, Opava, Ostrava - Centrum, Ostrava - Poruba a Zlín je rezervace k očkování proti COVID-19 možná pouze prostřednictvím Centrálního rezervačního systému přes portál registrace.mzcr.cz anebo přes infolinku 1221.


Od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři na ostatních pobočkách rovněž zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře MOJE AMBULANCE místo v očkovacím centru, pak je možné se na své pobočce k očkování přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+.

Na pobočkách MOJE AMBULANCE: Brno BP, Brno KP, České Budějovice, Havířov Podlesí, Hradec Králové, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava Petřkovice, Ostrava Poruba II., Pardubice, Plzeň, Praha - Dejvice, Praha OC Butovice, Praha OC Hostivař, Praha OC Lužiny, Praha OC Plaza, Praha Pankrác, Praha Prosek, Prostějov a Ústí nad Labem pro registraci na očkování vyplňte objednávku na našich internetových stránkách zde, a už se neregistrujte k očkování v centrálním rezervačním systému.

CHCI SE OČKOVAT PROTI COVID-19 U SVÉHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

Objednací formulář pro osoby ve věku 70 let a více a další vybrané skupiny obyvatelstva


Pokud jste již zaregistrováni v centrálním registračním systému, zatím svojí registraci nerušte a využijte termín v očkovacím centru.

Jakmile dostaneme vakcíny, snad v průběhu měsíce března, spustíme očkovací proces. V tuto chvíli nedokážeme říci, která cesta (zda očkování u nás nebo v očkovacím centru bude rychlejší.

Na očkování v očkovacích centrech (místech) se můžete registrovat na webu crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz. Od pondělí 1. 3. 2021 je centrální rezervační systém zpřístupněn také věkové skupině 70+. S registrací Vám případně pomohou na bezplatné lince 1221.

Všechny důležité informace budeme doplňovat současně s vývojem situace, proto prosím nadále sledujte naše webové stránky.

Informace a pokyny MZČR k očkování:

Obecné nformace k očkování proti COVID-19 Informace k očkování proti COVID-19 pro 70+ Informace k očkování proti COVID-19 pro učitele
Očkování proti COVID-19
- jak se objednat?
Očkování proti COVID-19
- osoby starší 70 let.
Očkování proti COVID-19
- učitelé.

 

Pro více informací ohledně celkové situace sledujte stránky MZČR. Pokud máte konkrétní dotaz, pište na ockovani‑covid@mzcr.cz nebo volejte na infolinku 1221.

REGISTRACE