Můj kalendář - NOVINKA!

25.8.2014

MŮJ KALENDÁŘ

Vážení klienti,

představujeme vám v pořadí druhou letošní novinku Online ambulance - Můj kalendář.

Můj kalendář slouží klientům Mojí ambulance k zaznamenávání naplánovaných události. Do kalendáře můžete vkládat jak události týkající se návštev jakéhokoli lékaře, tak také události jiného charakteru, na které si přejete být upozorněni.

 

Komu je Můj kalendář určen?

Stejně jako v případě Mojí zdravotní karty je kalendář určen všem registrovaným klientům Mojí ambualnce, kteří mají založen účet na Online ambulanci a aktivovanou jeho plnou verzi.

 

Jaké jsou hlavní výhody?

Do kalendáře si můžete zadat jakoukoli událost dle potřeby. Online ambulance vás prostřednictvím registrovaného mailu upozorní na naplánovanou událost 1 a 5 dní předem.

Kalendář je propojen s Mojí zdravotní kartou a automaticky se vám zde přenese datum další návštěvy lékaře dle objednávky.

 

Kde jej mohu najít?

Můj kalendář je součástí služeb Online ambulance. Kalendář naleznete po přihlášení pod odkazem "Můj účet" v profilu uživatele.

 

V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů s funkčností Mojeho kalendáře, neváhejte kontaktovat Ing. Janu Kuchařovou - tel: 723 268 684, mail: jana.kucharova@mojeambulance.cz.

MA Marketing

 

 

REGISTRACE