MOJE AMBULANCE otevírá v Brně již třetí pobočku

15.6.2022

Síť zdravotnických zařízení MOJE AMBULANCE zahájí v pondělí 20. června 2022 provoz své třetí brněnské pobočky...

Praha 15. června 2022

Síť zdravotnických zařízení MOJE AMBULANCE zahájí v pondělí 20. června 2022 provoz své třetí brněnské pobočky. V nově otevřených ordinacích v Brně – Vinohradech se praktičtí lékaři chystají do konce letošního roku přivítat okolo 2 500 nových klientů. 

Pobočka umístěná na centrálním Pálavském náměstí bude v prvních týdnech připravena poskytovat péči přibližně 40 pacientům denně. V budoucnu by se kapacita zařízení měla navýšit na více než dvojnásobek. Klienti se mohou na novou brněnskou pobočku registrovat již nyní on-line. 

Posláním zdravotnické sítě MOJE AMBULANCE je umožnit pacientům co nejširší přístup k moderní a flexibilní primární ambulantní péči. Velmi mě proto těší, že naše služby budou obyvatelům Jihomoravského kraje ještě dostupnější,“ uvedl k otevření nové pobočky manažer pro oblast jižní Moravy Ing. Petr Kotolan. Společně s pobočkami MOJE AMBULANCE v brněnském Business Parku a v Králově Poli by vinohradské zařízení mělo v dlouhodobém horizontu poskytovat péči až 300 klientům za den. 

Vedle dvanáctihodinové ordinační doby, díky které mohou pacienti absolvovat vyšetření i po pracovní době, považuje Ing. Petr Kotolan za velkou výhodu ordinací sítě MOJE AMBULANCE rovněž širokou nabídku online služeb. „Naši klienti si přes internet mohou zarezervovat návštěvu lékaře, požádat o léky a zdravotní dokumentaci nebo se poradit o dávkování léků. Velikou časovou úsporu nabízí také aplikace OnlineAmbulance, která usnadňuje komunikaci klientů s pobočkou a shrnuje důležité zdravotní informace,“ dodává. 

Nově otevřená ambulance v Brně-Vinohradech by měla kromě obyvatel Jihomoravského kraje nabídnout své služby také běžencům z Ukrajiny. Specializované pobočky pro uprchlíky plánuje síť MOJE AMBULANCE vytvořit ve vybraných městech po celé České republice.

 

MOJE AMBULANCE je moderní lékařské zařízení, které poskytuje služby praktických lékařů pro dospělé napříč celou republikou. V současné době společnost provozuje 31 poboček v 19 městech České republiky a stará se o téměř 200 000 klientů.

 

Kontakt pro novináře:

Petr Novotný 
telefon +420 724 616 698
e-mail petr.novotny@mojeambulance.cz