Mějte zdravotní péči na dosah. MOJE AMBULANCE s Vámi drží krok!

20.5.2024

Praktický lékař MOJE AMBULANCE přináší inovativní přístup ve zdravotní péči, který spojuje pohodlí, moderní technologie a odbornost lékařů. S více než 220 tisíci spokojenými pacienty a 33 pobočkami po celé České republice je MOJE AMBULANCE ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, efektivní a snadno dostupnou péči.

Mějte zdravotní péči na dosah.

Jednoduše přes aplikaci

Registrace k praktickému lékaři MOJE AMBULANCE je snadná a rychlá. Pokud využíváte bankovní identitu, nikam jezdit nemusíte. Vše zvládnete přímo z mobilu, stačí si stáhnout a nainstalovat mobilní aplikaci Moje Ambulance. Přes aplikaci se můžete objednat na prohlídku nebo v ní najdete eRecepty od lékaře i výsledky krevních testů. Jednoduše a intuitivně.

Více doktorů více ví

Stalo se Vám někdy, že jste chtěli slyšet ještě jeden názor od jiného lékaře? Nedivíme se Vám. Jedná se o Vaše zdraví, které se nesmí podcenit. Naši lékaři pracují v týmech, proto každý pacient profituje z konziliárního přístupu. To znamená, že závažnější zdravotní problémy posuzuje hned několik odborníků. Každý má jiné zkušenosti a různé úhly pohledu, což přispívá ke komplexnímu pohledu na zdravotní stav pacienta.

Kromě toho jsou naši lékaři připravení se navzájem kdykoliv zastoupit. V MOJE AMBULANCE se proto nestane, že by Váš lékař odjel na dovolenou a Vy byste 14 dní byli bez možnosti zdravotní péče. 

Moderní přístroje pomáhají určit správnou diagnózu 

Všechny naše pobočky jsou vybavené nejnovějšími technologiemi a přístroji. To umožňuje provádění široké škály testů a vyšetření přímo na místě. Díky tomu je péče komplexní, rychlá a komfortní. 

12/5 – přítomnost a dostupnost je důležitá 

V MOJE AMBULANCE Vás vyšetříme každý pracovní den. Naši lékaři se mohou v jednotlivých ordinacích prostřídat a díky tomu je lékařská péče pro pacienta dostupná 12 hodin denně. Sdílená dokumentace zajistí, že o Vás přítomný lékař ví vše, co k vyšetření potřebuje. 

Bezplatná péče 

Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice (VZP, ČPZP, ZPMV, OZP, RBP, ZPŠ, VoZP). Běžná lékařská péče je bezplatná - hrazena z veřejného zdravotního pojištění. 

Školíme a rozvíjíme lékaře 

Jsme akreditované zařízení, proto můžeme školit a zajišťovat semináře pro studenty i profesně mladší kolegy. Vzdělávání a profesní rozvoj lékařů je pro kvalitní péči nezbytný. Zajišťujeme, aby naši lékaři využívali nejmodernější trendy a postupy v medicíně a zůstali v obraze. 

Chcete moderní péči i Vy? 

Pokud hledáte moderní a lidský přístup, MOJE AMBULANCE je správnou volbou. Zaregistrujte se a zažijte novou éru zdravotní péče, která s Vámi drží krok!