Reference

13.03.2018 | Mojmír, Praha

Spokojenost s profesionalitou

Chodím k Vám na Novodvorskou se svým bratrem, jehož jsem opatrovníkem. Vždycky se u Vás cítím příjemně. Krásné moderní čisté zařízení a vždy vlídné a vstřícné jednání kolektivu ve kterémkoliv složení. Obdivuji lékařky, s jakou trpělivostí dovedou vyslechnout vše, co má pacient na srdci a u mého bratra také dovedou překlenout některé zvláštnosti jeho vystupování a jednání, které v některých případech vedly jinde k tomu, že lékař bratra poslal pryč, aby si hledal někoho jiného a takoví lékaři (u Vás ženy), schopní a ochotní jednat i s člověkem, který pro své zvláštnosti jinde neuspěl, jsou u Vás. Jako neodborník jenom obdivuji vysokou úroveň profesionality Vašich pracovníků, které napomáhá dokonalá elektronická evidence. Podle "selského" rozumu vidím možnosti dalšího zvyšování efektivity Vaší práce v prevenci a osvětě, čemuž, jak vidím z Vašeho informačního magazínu se také věnujete. Já bych raději viděl, kdyby ten magazín byl méně luxusně vypraven a místo toho měl třeba dvojnásobný rozsah s větším množstvím informací, rad a doporučení, které by napomáhaly tomu, jak se vyhnout zdravotním potížím a jak je překonávat. S přáním dalšího rozvoje Vaší záslužné práce

12.03.2018 | Adrien, Plzeň

Pozitivní zkušenost

Upřímně mám převážně pozitivní zkušenosti. Vždy vstřícné objednávání, příjemní doktoři i sestřičky.

07.03.2018 | Lenka, Brno

Spokojenost

I přes špičku 2.ledna jsem byla přijatá včas a hotová s převazem a očkováním během 15min. Lidé chodili jeden za druhým. Lékařka a sestřičky příjemné a řekly mi vše, co jsem potřebovala.

18.09.2017 | Margit, Praha

Poděkování

Chtěla bych poděkovat za velmi krásný přístup MUDr. Natalye Anisimové,všem sestřičkám a vzláště sestřičce Vostré.Je mi 72.l. a za život jsem měla možnost poznat několik lékařů,ale nikdy jsem nezažila tak hezký a vstřícný přístup. Moc děkuji.

05.09.2017 | Jan, Praha

Předoperační vyšetření

Poděkování celému příjemnému personálu Novodvorská-Praha a doktorce Kláře....užasný přístup

26.07.2017 | Jiří, Praha

Preventivní prohlídka

Touto cestou se snazim podekovat pani doktorce Lucii Kucerove z ordinace Praha-Prosek kde jsem byl dnes na preventivni prohlidce. Pani doktorka byla mila, profesionalni, komunikativni proste radost byt jejim pacientem. odpovedela na vsechny me otazky, vysvetlila veci ktere jsem nevedel a odchazel jsem s pocitem kvalitni lekarske pece. Totez plati o dvou sestrach s nimiz jsem prisel dnes do kontaktu v teto vasi pobocce. Dekuji!

26.07.2017 | Jiří, Praha

Preventivní prohlídka

Touto cestou se snazim podekovat pani doktorce Lucii Kucerove z ordinace Praha-Prosek kde jsem byl dnes na preventivni prohlidce. Pani doktorka byla mila, profesionalni, komunikativni proste radost byt jejim pacientem. odpovedela na vsechny me otazky, vysvetlila veci ktere jsem nevedel a odchazel jsem s pocitem kvalitni lekarske pece. Totez plati o dvou sestrach s nimiz jsem prisel dnes do kontaktu v teto vasi pobocce. Dekuji!

22.06.2017 | M., Karlovy Vary

Poděkování

MA Karlovy Vary Chtěla bych projevit svůj vděk paní MUDr. Švejstilové, díky níž jsem v prosinci oslavila v plné pohodě své devadesáté narozeniny. Když se mi v letošních vedrech udělalo opravdu moc zle, věnovala mi paní doktorka velkou péči, též všechny sestřičky ke mně byly moc hodné a milé. Teď je mi zase dobře a mohu doufat, že ještě nějaký ten rok nebo dva....?

14.02.2017 | Monika H., Praha

Velká pochvala doktorky a personálu na pobočce OC Plaza

Dobrý den, touto cestou bych chtěla jako vaše klientka (pacientka) velice spokojená, pochválit kolektiv sester na vaši pobočce v OC Plaza, na ulici Novodvorská, Praha4 a jmenovitě i paní doktorku Mazylkinovou. Velice by mě potěšilo, kdyby tato moje pozitivní reference byla zadána i na vaše vebové stránky, kdykoliv se objednávám, nebo mám dojít na preventivní prohlídku, jsem vždy s jednáním sester spokojena, jsou ochotné a vyjdou vždy vstříc. Navíc příjemné prostředí jak čekárny, tak i ordinací přispívá k lepšímu pocitu. Dnes po návštěvě z kontroly po nemoci u pí. Mazylkinové jsem byla spokojená, naprosto dokonale se mě věnovala, vyšetřila a byla velice příjemná.   

09.12.2016 | Vladimír, Praha

Spokojenost

Od června t.r. jsem klientem pobočky MA Praha-OC Lužiny. Už vstupní vyšetření mě příjemně překvapilo - rozsah vyšetření a pečlivost, jaké jsem u dosavadních prakt. lékařů nezažil. I při dalších návštěvách jsem byl velmi spokojen, vždy jsem se setkal s maximálně profesionálním jednáním a perfektními službami. A to vše bez čekání, stačí telefonicky domluvit termín, obvykle na tentýž den. S praktickým lékařem, kterého jsem měl dříve, je to nesrovnatelné. Děkuji lékařkám a sestrám pobočky Praha - OC Lužiny za výbornou péči.

26.09.2016 | Jiří, Praha - prosek

Poděkování

Hezký den, chtěl bych poděkovat za perfektní služby a servis. Byl jsem u Vás poprvé a odcházel jsem maximálně spokojený. Slečna na recepci, personál i paní doktorka Kiseláková – všichni byli maximálně vstřícní a ochotní, a děkuji také za rychlé přijetí (vzhledem k mému úrazu).

20.09.2016 |

Poděkování personálu pobočky "Mojí ambulance" Praha Pankrác

Chci tímto vyjádřit svou vděčnost "Mojí ambulanci" v Praze na Pankráci : velmi laskavé a pečlivé MUDr Pčolovéc a skvělým sestřičkám, které svým empatickým, nesmírně milým a zároveň velmi profesionálním přístupem k pacientůmu zcela určitě přispívají k jejich léčeni 

Předchozí 123456 Další