Reference

15.05.2018 | Vladimír B., Praha

Poděkování

Jsem pacientem MA Praha OC Lužiny. Kvůli chirurgickému zákroku jsem potřeboval předoperační vyšetření. Vše proběhlo bezvadně, jeden den odběr, druhý den vyšetření, oboje bez čekání. Žádné putování po poliklinice, jak jsem to zažil v minulosti. V nemocnici Na Bulovce zprávu o předoperačním vyšetření s uznáním ohodnotili jako perfektní. Nezbývá mi tedy, než opět chválit Moji Ambulanci a poděkovat MUDr.Vanišové a sestrám.

15.05.2018 | Dana K., Praha

Poděkování

Děkuji Moji ambulanci v Praze 5 - Lužiny za dodržení času vyšetření, za CRP test a za milý přístup sestřiček. Především děkuji paní MUDr. Natalyi Anisimové za vstřícné a laskavé vyšetření a za jasné informace, jak v léčbě pokračovat.

05.05.2018 | Václav, Praha

Praha - OC Plaza

chci pochválit paní doktorku Mazylkinovou za příjemné a odborné vystupování pacientovi, z jedna nejúžasnějších doktorek Moje Ambulance – Praha OC- Plaza. Chválím také sestry za laskavost a milost. 

13.03.2018 | Mojmír, Praha

Spokojenost s profesionalitou

Chodím k Vám na Novodvorskou se svým bratrem, jehož jsem opatrovníkem. Vždycky se u Vás cítím příjemně. Krásné moderní čisté zařízení a vždy vlídné a vstřícné jednání kolektivu ve kterémkoliv složení. Obdivuji lékařky, s jakou trpělivostí dovedou vyslechnout vše, co má pacient na srdci a u mého bratra také dovedou překlenout některé zvláštnosti jeho vystupování a jednání, které v některých případech vedly jinde k tomu, že lékař bratra poslal pryč, aby si hledal někoho jiného a takoví lékaři (u Vás ženy), schopní a ochotní jednat i s člověkem, který pro své zvláštnosti jinde neuspěl, jsou u Vás. Jako neodborník jenom obdivuji vysokou úroveň profesionality Vašich pracovníků, které napomáhá dokonalá elektronická evidence. Podle "selského" rozumu vidím možnosti dalšího zvyšování efektivity Vaší práce v prevenci a osvětě, čemuž, jak vidím z Vašeho informačního magazínu se také věnujete. Já bych raději viděl, kdyby ten magazín byl méně luxusně vypraven a místo toho měl třeba dvojnásobný rozsah s větším množstvím informací, rad a doporučení, které by napomáhaly tomu, jak se vyhnout zdravotním potížím a jak je překonávat. S přáním dalšího rozvoje Vaší záslužné práce

12.03.2018 | Adrien, Plzeň

Pozitivní zkušenost

Upřímně mám převážně pozitivní zkušenosti. Vždy vstřícné objednávání, příjemní doktoři i sestřičky.

07.03.2018 | Lenka, Brno

Spokojenost

I přes špičku 2.ledna jsem byla přijatá včas a hotová s převazem a očkováním během 15min. Lidé chodili jeden za druhým. Lékařka a sestřičky příjemné a řekly mi vše, co jsem potřebovala.

18.09.2017 | Margit, Praha

Poděkování

Chtěla bych poděkovat za velmi krásný přístup MUDr. Natalye Anisimové,všem sestřičkám a vzláště sestřičce Vostré.Je mi 72.l. a za život jsem měla možnost poznat několik lékařů,ale nikdy jsem nezažila tak hezký a vstřícný přístup. Moc děkuji.

05.09.2017 | Jan, Praha

Předoperační vyšetření

Poděkování celému příjemnému personálu Novodvorská-Praha a doktorce Kláře....užasný přístup

26.07.2017 | Jiří, Praha

Preventivní prohlídka

Touto cestou se snazim podekovat pani doktorce Lucii Kucerove z ordinace Praha-Prosek kde jsem byl dnes na preventivni prohlidce. Pani doktorka byla mila, profesionalni, komunikativni proste radost byt jejim pacientem. odpovedela na vsechny me otazky, vysvetlila veci ktere jsem nevedel a odchazel jsem s pocitem kvalitni lekarske pece. Totez plati o dvou sestrach s nimiz jsem prisel dnes do kontaktu v teto vasi pobocce. Dekuji!

26.07.2017 | Jiří, Praha

Preventivní prohlídka

Touto cestou se snazim podekovat pani doktorce Lucii Kucerove z ordinace Praha-Prosek kde jsem byl dnes na preventivni prohlidce. Pani doktorka byla mila, profesionalni, komunikativni proste radost byt jejim pacientem. odpovedela na vsechny me otazky, vysvetlila veci ktere jsem nevedel a odchazel jsem s pocitem kvalitni lekarske pece. Totez plati o dvou sestrach s nimiz jsem prisel dnes do kontaktu v teto vasi pobocce. Dekuji!

22.06.2017 | M., Karlovy Vary

Poděkování

MA Karlovy Vary Chtěla bych projevit svůj vděk paní MUDr. Švejstilové, díky níž jsem v prosinci oslavila v plné pohodě své devadesáté narozeniny. Když se mi v letošních vedrech udělalo opravdu moc zle, věnovala mi paní doktorka velkou péči, též všechny sestřičky ke mně byly moc hodné a milé. Teď je mi zase dobře a mohu doufat, že ještě nějaký ten rok nebo dva....?

14.02.2017 | Monika H., Praha

Velká pochvala doktorky a personálu na pobočce OC Plaza

Dobrý den, touto cestou bych chtěla jako vaše klientka (pacientka) velice spokojená, pochválit kolektiv sester na vaši pobočce v OC Plaza, na ulici Novodvorská, Praha4 a jmenovitě i paní doktorku Mazylkinovou. Velice by mě potěšilo, kdyby tato moje pozitivní reference byla zadána i na vaše vebové stránky, kdykoliv se objednávám, nebo mám dojít na preventivní prohlídku, jsem vždy s jednáním sester spokojena, jsou ochotné a vyjdou vždy vstříc. Navíc příjemné prostředí jak čekárny, tak i ordinací přispívá k lepšímu pocitu. Dnes po návštěvě z kontroly po nemoci u pí. Mazylkinové jsem byla spokojená, naprosto dokonale se mě věnovala, vyšetřila a byla velice příjemná.   

Předchozí 1234567 Další