Reference

22.06.2017 | M., Karlovy Vary

Poděkování

MA Karlovy Vary Chtěla bych projevit svůj vděk paní MUDr. Švejstilové, díky níž jsem v prosinci oslavila v plné pohodě své devadesáté narozeniny. Když se mi v letošních vedrech udělalo opravdu moc zle, věnovala mi paní doktorka velkou péči, též všechny sestřičky ke mně byly moc hodné a milé. Teď je mi zase dobře a mohu doufat, že ještě nějaký ten rok nebo dva....?

14.02.2017 | Monika H., Praha

Velká pochvala doktorky a personálu na pobočce OC Plaza

Dobrý den, touto cestou bych chtěla jako vaše klientka (pacientka) velice spokojená, pochválit kolektiv sester na vaši pobočce v OC Plaza, na ulici Novodvorská, Praha4 a jmenovitě i paní doktorku Mazylkinovou. Velice by mě potěšilo, kdyby tato moje pozitivní reference byla zadána i na vaše vebové stránky, kdykoliv se objednávám, nebo mám dojít na preventivní prohlídku, jsem vždy s jednáním sester spokojena, jsou ochotné a vyjdou vždy vstříc. Navíc příjemné prostředí jak čekárny, tak i ordinací přispívá k lepšímu pocitu. Dnes po návštěvě z kontroly po nemoci u pí. Mazylkinové jsem byla spokojená, naprosto dokonale se mě věnovala, vyšetřila a byla velice příjemná.   

09.12.2016 | Vladimír, Praha

Spokojenost

Od června t.r. jsem klientem pobočky MA Praha-OC Lužiny. Už vstupní vyšetření mě příjemně překvapilo - rozsah vyšetření a pečlivost, jaké jsem u dosavadních prakt. lékařů nezažil. I při dalších návštěvách jsem byl velmi spokojen, vždy jsem se setkal s maximálně profesionálním jednáním a perfektními službami. A to vše bez čekání, stačí telefonicky domluvit termín, obvykle na tentýž den. S praktickým lékařem, kterého jsem měl dříve, je to nesrovnatelné. Děkuji lékařkám a sestrám pobočky Praha - OC Lužiny za výbornou péči.

26.09.2016 | Jiří, Praha - prosek

Poděkování

Hezký den, chtěl bych poděkovat za perfektní služby a servis. Byl jsem u Vás poprvé a odcházel jsem maximálně spokojený. Slečna na recepci, personál i paní doktorka Kiseláková – všichni byli maximálně vstřícní a ochotní, a děkuji také za rychlé přijetí (vzhledem k mému úrazu).

20.09.2016 |

Poděkování personálu pobočky "Mojí ambulance" Praha Pankrác

Chci tímto vyjádřit svou vděčnost "Mojí ambulanci" v Praze na Pankráci : velmi laskavé a pečlivé MUDr Pčolovéc a skvělým sestřičkám, které svým empatickým, nesmírně milým a zároveň velmi profesionálním přístupem k pacientůmu zcela určitě přispívají k jejich léčeni 

19.05.2016 | Jiří, Havířov

Poděkování

Dobrý den,chtěl bych touto cestou ocenit práci paní MUDr.Pavla Kišová z pobočky Havířov.Přes svůj mladší věk je vysoce profesionální,důsledná s velice lidským přístupem k pacientovi.Bere v úvahu i názor pacienta a je velice vstřícná.

08.03.2016 | Lubor, Praha

Poděkování za velmi kvalitní služby

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi kvalitní péči a služby, které se mě a mé manželce dostávají va Vaší ordinaci v Praze na Proseku. Chci vyzdvihnout práci celého kolektivu lékařů a zdravotních sester a jejich velmi profesionální a lidský přístup.

26.02.2016 | Miloslava, Brno - Královo Pole

Děkuji

Děkuji paní MUDr.Dokoupilové za dobrou péči a také sestřičkám, jsou  příjemné a ochotné.

17.02.2016 | Zdenka, Karlovy Vary

Spokojenost

Dobrý den, to, že člověk předává negativní zpětnou vazbu se bohužel stalo v naší společnosti samozřejmostí. Nicméně ráda bych udělala výjimku a moc bych chtěla poděkovat za profesionální a zároveň lidský přístup "mojí pobočce" MA Karlovy Vary. Kdykoliv se objednám přes internet, sestřička mi promptně zašle termín prohlídky,objednací dobu se opravdu snaží dodržovat a pokud to není možné, vždy dostanu omluvu a informaci.Tento přístup mi vyhovuje a dál ráda referuji ostatním kolegům a známým služby MA. Z poslední návštěvy bych chtěla vyzdvihnout ochotu sestřičky paní/slečny Hlavaté, která i přes moji chybu vstřícně vyřešila opravu neschopenky.Přeji hodně spokojených klientů.

12.01.2016 | Praha - Dejvice

Pochvala a poděkování dejvické pobočce

Dobrý den, chtěla bych moc a moc poděkovat MUDr. Eklové a všem sestřičkám z dejvické pobočky. Jsou vždy milé, vstřícné, ochotné, usměvavé, profesionální, každý pacient má pocit, jako by byl pro ně jediný a nejdůležitější. S takovou úžasnou péčí o pacienty se dnes málokde setkáme. Moc si toho vážím.

06.01.2016 | Miluše, Ústí nad Labem

Poděkování za péči

Tímto děkuji teamu lékařů MojeAmbulance Ústí nad Labem a to jmenovitě MUDr.Komorovi, MUDr. Novákové, MUDr. Suchecké, včetně zdravotního personálu za nejen profesionální, ale hlavně lidský přístup k pacientovi.

17.12.2015 | Zdeněk, Zlín

Pochvala lékaře

Dobrý den, dnes jsem byl ošetřen ve Vaší ambulanci ve Zlíně doktorem Jiřím Šoukalem a byl jsem s jeho prací velmi spokojen. Profesionální lidský přístup, tak by to mělo vypadat. V celé ordinaci panuje bezva nálada a sestřičky jsou milé.

Předchozí 123456 Další